Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Jeremija said:

Dirljivo kako je Vučić evoluirao, od isključivog Zvezdaša, do nekog ko strastveno brani murale Partizanovih navijača...

 

pa to. 

dobro mu dodje mladic da stoji u steku, trebalo ne trebalo

a treba

Edited by morgana
Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

 

Konkretan odgovor: Da bi se uklonio mural Ratku Mladiću za početak je potrebna većina ljudi na Vračaru da bude za njegovo uklanjanje.

Ne, to znaci da 90% ljudi boli ona stvar da se cimaju sa majmunima. Iako su tih 90% ljudi obicni ignoranti koji sigurno nece reci da je Mladic odgovoran za genocid sigurno nisu retardi kao ti majmuni koji crtaju te murale da ne znaju sta se desilo. Samo se vrednosno ne odredjuju prema tom dogadjaju. A budi siguran da ce sve te murale sigurno prekriti boja u nekom trenutku i da se usranog Mladica niko nece secati u vremenu koje dolazi. Ruzna trauma koju ce svi zaboraviti. 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Leia said:

Dorcol su bas unakazili, od onih navijackih zvrljotina do ovih kic citulja preko pola zgrade :puke:

To sa čituljama je bilo još pre desetak godine, sećam se da je kraj oko Fontane bio solidno popunjen što navijačkim bojama preko cele fasade u prizemlju, što čituljama palim drugovima. Ima po celom gradu, kako što rekoše ljudi.

Ovi iz GTR su odavno smorili, crtaju i žive i mrtve, a zadnji put kad sam bacio pogled na njihov pejdž na Fejsu izgledali su mi kao još jedan navijački fanzin, sa sve objavljivanjem pomena palim narko-dilerima. Al kao nacrtasmo Morisija, pa je ok da se upućuju i poslednji pozdravi kićama i mićama.

 

 

  

1 hour ago, Ayatollah said:

 

Za početak bi mogli da dođu Đilas, Marinika, Lutovac, Jeremić, NDMBG, itd. sa jedno pedesetak svojih ljudi (valjda mogu toliko da skupe), i da uklone i operu taj grafit Mladiću sa zida, a ne da se čeka da se lokalni stanari zgrada i predsednik Skupštine zgrade biju sa parapolicijski organizovanim i državno podržanim kriminalcima da bi o svom trošku sklonili grafit posle batina.

Misliš da bi se oni mnogo bolje proveli sa parapolicijskim i državnim kriminalcima? Ti ljudi koje oni mogu da skupe nisu baš ekipa za krljanje sa ovima. Stari problem... Stanari bi najverovatnije voleli da ih se svi manu i više ne vode ratove preko njih.

Opština nek ukloni sama grafit, ako ispostave račun stanarima, nema problema, će skupe dobi ljudi koji sad navijaju preko neta i plate, jel tako?

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Jeremija said:

Dirljivo kako je Vučić evoluirao, od isključivog Zvezdaša, do nekog ko strastveno brani murale Partizanovih navijača...

 

To su Partizanovi navijači koliko je i ono Partizanov grb pored Mladića

  • +1 6
Link to comment

A GTR je ugašen btw

Zajahali su ih Velja i kompanija, pa su počeli da objavljuju sranja o dilerima i sličnoj gamadi, ljudi su ih masovno napušavali i napuštali, a onda su ugasili stranicu kad su ovi bolesnici popadali.

  • +1 2
Link to comment

Zvezdini grafiti su na Zvezdinom stadionu pretežno i nemaju ove urbane™ motive već neku arhaičnu slavnu prošlost kao temu. U oba slučaja preovladava neka teška muka i sevdah. Nigde humora ili neke moderne. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

 

Za početak bi mogli da dođu Đilas, Marinika, Lutovac, Jeremić, NDMBG, itd. sa jedno pedesetak svojih ljudi (valjda mogu toliko da skupe), i da uklone i operu taj grafit Mladiću sa zida, a ne da se čeka da se lokalni stanari zgrada i predsednik Skupštine zgrade biju sa parapolicijski organizovanim i državno podržanim kriminalcima da bi o svom trošku sklonili grafit posle batina. Mislim to pod uslovom da su stvarno nekakva opozicija AV i da isto misle o Mladiću kao i većina nas na forumu, barem bih ja to uradio da pretendujem na to da sam nekakva opozicija. Iskreno, pun mi kurac njihovih praznih priča, sedenja po salonima i tviterisanja, evo im odlične šanse za neku konkretnu akciju koju će podržati većina njihovih potencijalnih birača - ako je ne iskoriste, mogu slobodno da prestanu da se bave politikom što se mene tiče.

svako bira svoje bitke. sads, verujem da rade i procenu rizika, bar ovi djilasovi. da izadju ovde, to bi , mislim, odgovaralo, vrhu vlastitm  ,

da opere ruke od mogucih posledica, koje bi bile, s obzirom da su umesani navijacitm

bile mnogo gore nego ovo

 

 

BORKO-STEFANOVIC.jpg

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...