Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 2.10.2020. at 20:53, mustang said:

danas reci za nekog da je muskarac dodje ko antikvitet. skoro pa da ne postoji. igla u plastu sena. to je toliko porazavajuce jer nije nas (zenski) posao da budemo alfe. a moramo (ajd ja kao ne moram, nemam decu i imam muza sa dijagnozom gde ne sme dlaka da mi fali sa glave..)...za sto godina ko proizvede dva spermatozoida ima da bude milioner. 

 

bottom line, upropastile smo vasu vrstu.  

:wacko:

 

A sta je tacno muskarac?

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 3.10.2020. at 18:21, harper said:

S tim sto je danas bilo kome zaista tesko zameriti sto nece da bude prvi koji ce da se pobuni jer svi znamo gde zivimo i da u Srbiji danas od kriminalaca nema ko da te stiti jer ti koji treba da te stite su mahom i sami kriminalci. Nije to normalno i solidarno ponasanje ali ga nije pretesko ni razumeti, zivot u Srbiji je dosta jeftin ako nisi deo ekipe.

 

ovo je suština.

više puta sam bio u situaciji da imam potencijalni konflikt sa nekim ko na oko deluje kao problematična osoba (u saobraćaju, verbalno maltretiranje na ulici...). i svaki put mi je bila frka od toga da ta osoba nema kočnice i da se sukob neće završiti na par šaketanja u najgorem slučaju, jer prosto nema sistema koji bi učinio da takvi likovi imaju kočnice. ja ne mogu da se uzdam u to da će neko uniformisano lice se naći u blizini i pomoći. ne mogu da se uzdam u to da će još neko priskočiti da pomogne. dok sam bio mlađi mešao sam se (jbt, u centru Beograda, u Tašmajdanskom parku, sam sklanjao tipa koji je urlao i pretio nekoj devojci dok je ona plakala jer ju je i ošamario pre toga). od kad imam klince se sklanjam. pizdunstvo znam, al jbg nisam neki iskusan fajter i preveliki mi je rizik.

  • +1 2
Link to comment

Ovo je globalni trend nevezano za Srbiju. Samo je kod nas vise izrazeno. Na zapadu je problem sto te ispresecaju advokati ovog nacija. 

Moj kum je ovde u Becu 6 meseci radio dan i noc da se finansijski oporavi nakon sto je pokusao pomoci starici koju su zlostavljali valjda cerka i njen ludi decko.

On ih je razvadio bez da je iko prosao sa povredama. (kum je visok pa mozda 1,65 i sve je osim zajebanog izgleda) Posle toga je rekao da vise nikada nece uleteti ni u kakav social fight. :) Kompleksna je to tema...

 

 

Link to comment
On 2.10.2020. at 20:41, mustang said:

djoku bi ti u titovo vreme smeo ovako da se ponasas. zar ne?
 

 

Zato što bi te milicija ugazila. Tog skinsa da je neko istukao, verovatno bi taj završio u zatvoru jer je tukao maloletnika

Link to comment
8 minutes ago, slepa živana said:

tko je hidrocefalus?

 

 

Zvonko Veselinovic koji ne da na sebe

 

btw. kapiram da se govori o rodnim ulogama ovde, problem kod rodnih uloga je sto se u poslednjih par decenija sve pobrkalo u toj podeli, sto nije losa stvar - ali zato su nestali Keri Grantovi i Sofije Loren.

Link to comment

Ja kad oću da impresioniram ženu, bacim patofnu u vazduh da se okrene tri puta pa je dok još leti nabodem stopalom, legne ko dupe na nošu

 

jebiga, takva je epoha

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
14 minutes ago, Caligula said:

Ja kad oću da impresioniram ženu, bacim patofnu u vazduh da se okrene tri puta pa je dok još leti nabodem stopalom, legne ko dupe na nošu

 

jebiga, takva je epoha

 

ne znam sta ti je patofna, al znam da ce karleusa mustang da te kontaktira na pm ... tako sposobni primerci ne mogu da prodju ispod radara

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...