Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A ovde piosavljamo samo one koje uhvate? Ok.
Mislila sam tema koja prikazuje sliku i nalicje drustva, a cime se ljudi sve bave. Za mene je ovo novina, to sa bar kodovima recimo, koliko god da su prevaranti svuda.



Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, namenski said:

Nije :D 

Za doom je sto ce mnogi koji su pazarili pomenute brendovetm sada da se mnogo nasekiraju, traze i placaju ekspertize, vestacenja, traume su to...:fantom:

 

A to? E, baš tužno. :hihi:

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

A ovde piosavljamo samo one koje uhvate? Ok.
Mislila sam tema koja prikazuje sliku i nalicje drustva, a cime se ljudi sve bave. Za mene je ovo novina, to sa bar kodovima recimo, koliko god da su prevaranti svuda.

A ne smeta ti, nije za doom, kada na kioskutm pazaristm knjigu, film... :tongue:

Link to comment

Ne mogu se oteti utisku da su nešto potpisali u prethodnih 7 dana što uključuje i realne pokazatelje zaštite intelektualne svojine, pa da brže bolje, u roku od odmah pokažu da mi kidamo ako neko prekrši ovaj crème de la crème.

Inače, paćeništvo za ekskluzivnim robnim markama u Srbiji nigde nije izraženije nego u Beogradu. Da citiram jednu koleginicu koja teši drugu (uz to i inferiorniju po položaju i zaradi)- lako je tebi živiš na Karaburmi, pa deca mogu da nose bilo šta, a ja živim u centru, mora sve da im bude firmirano, izgibosmo.

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, halloween said:

Ne mogu se oteti utisku da su nešto potpisali u prethodnih 7 dana što uključuje i realne pokazatelje zaštite intelektualne svojine, pa da brže bolje, u roku od odmah pokažu da mi kidamo ako neko prekrši ovaj crème de la crème.

Inače, paćeništvo za ekskluzivnim robnim markama u Srbiji nigde nije izraženije nego u Beogradu. Da citiram jednu koleginicu koja teši drugu (uz to i inferiorniju po položaju i zaradi)- lako je tebi živiš na Karaburmi, pa deca mogu da nose bilo šta, a ja živim u centru, mora sve da im bude firmirano, izgibosmo.

 

Idioti.

Link to comment
On 19.9.2020. at 22:00, gospa buba said:

bio je veliki pritisak odavde da se lik evakuishe po svaku cenu. posle svega se jedino secam toga, da tamo ima gomila nasheg sveta, koji upada u nevolje, koji isto ima roditelje ovde, a bash za ovog dilbera su nesrazmerno zalegli da iskrshe sve shto mogu.

nashe ambasade po svetu uglavnom play dead kad imash neki problem. ja sam se o bombardovanju 99te zatekla u moskvi u neizvesnoj situaciji. ta ustanova se prvog dana zakljuchala i prestala da dize slushalicu. nishta miladin nishta zezanje gradjani ovo ono. nishta.

sent from bubamoto
 

 

On 19.9.2020. at 22:33, Facundo Orellana said:

Ja sam čuo priču od ljudi koji ga poznaju da se dilber uplašio u pritvoru snažnih crnih muških tela. Onda su roditelji povlačili veze kod čestitog Vučea, da im mladunče izbegne ozbiljnu zatvorsku kaznu, pa se to nastavilo sa državnim spasavanjem redova Miladina. Inače po priči nikada nije bio u vinklu, pošto mu je u Kuli bilo sve dozvoljeno, takav obrazac ponašanja je primenio i u Americi. Dilbera sam video par puta u Novom Sadu neposredno nakon američke turneje, baš mi je bilo mučno gledati ga. Pokušao je i da studira na novosadskom pravnom, ne znam kako se ta saga završila.

 

evo vam ceo thread:

 

 

Link to comment
On 23.9.2020. at 21:50, J-♣ said:

Nije ovako pričao u utisku nedelje onomad kad je bilo aktuelno, a kako je ovde napisao. Uglavnom se pravio mutav na direktna pitanja Olje: ko je intervenisao iz Bgd da se dripcu izda novi pasoš.

Ispada da su izdali privremeni pasos jerbo je majka digla ciku i vrisku?Kako da ne?Neiskusni Milosevic je mislio najbolje,ali eto mladost,ludost,pogresilo se.

Link to comment

https://www.novosti.rs/vesti/hronika/920730/detalji-pogibije-decaka-traktoru-tocak-upao-blato-malisan-dozivao-pomoc

Ovo je već ozbiljan društveni problem koji država ignoriše jer neće da se zamera ljudima koji žive na selu, a tiče se dečijih prava, pre svega dečaka. Radna sposobnost se stiče sa 15 godina, a roditelji deci podmeću rad kao igru i zabavu,  na nivou dečijih udaja u romskim porodicama. Vrlo su česte povrede, pa i smrtni ishodi, naročito prilikom vožnje traktora, a i kad odrastu  vidi se da im nešto "fali" makar na polju emocija.

 

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment

Jbg to je realnost zivota na selu. Kod mene u osnovnoj kad bi dosla sezona poljoprivrednih radova naprasno bi pola razreda krenulo da izostaje s nastave jer imaju posla kuci. Uz one svakodnevne obaveze (namirivanje domacih zivotinja) ima bas puno posla za svakog clana porodice narocito u sezoni i svako ima svoja zaduzenja koja mora da obavlja. A mnogim su porodicama prihodi od poljoprivrede jedini koje imaju i ne mogu sebi da priuste da unajmljuju radnu snagu sa strane. A to da su ta deca drugacija, to stoji. Vec sa 11-12 mnogi naprasno odrastu, uozbilje se, postanu vidno zreliji od svojih vrsnjaka ali onda kasnije nekako ostanu takvi, ovi drugi kao da ih prestignu u razvoju.

  • +1 4
Link to comment
50 minutes ago, halloween said:

roditelji deci podmeću rad kao igru i zabavu,  na nivou dečijih udaja u romskim porodicama.

Ni jedno ni drugo nisu ni podmetanje deci ni igra ni zabava.

To je uslovljen nacin zivota, uostalom Radoye lepo objasnio...

A i ne bi moralo da se objasnjava bilo kome ko je na selu proveo vise od 1 dana..:fantom:

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...