Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gospa buba said:

i kako to sad vishe ni nema veze :dry:

Kako brate sesto da nema veze: vidis da sebi ne mogu da dodju od cudjenja kako to da ih narod nece, kako je tako olako zaboravio zlatnozuto doba...

Cvile i kukumavce, do neba se cuje, a narodu nikako da oproste...

Link to comment
On 16.9.2020. at 16:30, radisa said:

To sa vežbanjem kod kuće je isterivanje nečeg...

 

Ja imam drugara, operski pevač (ito baš dobar, peva po inostranstvu jako puno), ionako ne sme da vežba više od nekog vremena tipa 2 sesije od pola sata ili sat, da ne bi uništio grlo...

 

Čovek lepo ode u pozorište, na radno mesto, odvežba svoje, dođe kući, odmori, popodne opet... Nikom ne smeta, sve super...

 

 

Ja poznajem nekoliko pevača/pevačica koji se još uvek bore za mesto pod pevačkim suncem i nemaju gde da pevaju do u stanu.

 

al dokle god je u normalno doba, to je po meni ok i spada u redovnu buku radnog dana

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Zverilla said:

Ja poznajem nekoliko pevača/pevačica koji se još uvek bore za mesto pod pevačkim suncem i nemaju gde da pevaju do u stanu.

 

al dokle god je u normalno doba, to je po meni ok i spada u redovnu buku radnog dana

Bravo.

 

Kome to smeta u normalno doba,neka napravi ili kupi kuću negde daleko od ljudi,ako može.

 

Ako ne,neka trpi.

Edited by Milošica
Link to comment

koliko sam shvatio gledajući prilog o klaviristi (na N1) on je popio prijavu za sviranje između 10 i 14. pa, u to vreme ovde po soliteru imam dnevno štemovanje pločica hiltijem i niko se ne buni. sveu svemu, 1 nadrkani komšija je u pitanju.

Edited by djordje geprat
Link to comment

drlja neki bager po ceo dan vec dve nedelje na livadi, majstori na gradjevini chukaju sitno od 07, veshti uchesnici u saobracaju rade svoje, vrtic cichi do 18, radikali pucaju vatromete chim se smrkne, kante za djubre su predizajnirali na maksimum buke u 03. dal ce i neko da peva na sve to, stvarno ne vidim problem, ja sam od zvuka vec histerichna svakako dry.png

da nije bilo policijskih dana ne bih ni znala. a ide i neki helikoper. to je sve od previshe gledanja americhkih filmova.

sent from bubamoto



Link to comment

A meni majka moga deteta kaze "Ja kad dodjem u Bg..ja se vidis, opustim".

 

Kako se jebeno opustis..poslednji put je tisina bila u doba policijskog casa zbog korone..a pre toga verovatno u doba neolita.

 

Moze da se svira od..sta znam..od 18 do 19..Kad pocne slagalica, nemoj da sam te pomesao sa  najavom takmicara..

Link to comment

Da, slag na torti. A nije jasno zasto su platili  milion dolara iz budzeta, kad su mogli da ga lepo vrate natrag ponovo u USA, ovog iz ambasade vrate kuci i propisno sankcionisu.  I izvinu se u ime svih nas, javno, jer to ocigledno nije manir građana Srbije nego nesmotreni kadrovski izbor.. Inace, sreca da ih je neko ocinkario, a verujem da je to doslo od USA, da pokazu da novac ipak nije dovoljna satisfakcija.

Edited by halloween
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...