Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

17 hours ago, adam said:

a cim junacki zagazis u jesen, sve se fokusira na bozic. to smo, valjda, do sad naucili.

 

Ja sam se jos u februaru naostrila na (katolicki) bozic. Posto se muzevljeva porodica malo proredila, ne bismo morali da idemo ni kod koga, pa sam htela da ozbiljno napadnem sa idejom da te dve nedelje pobegnemo od sivila negde u toplije i vedrije krajeve. Nista od toga :cry:

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko je lik, gde je lepio plakate, gde kupio diplomu, gde je u partijskoj hijerarhiji?

 

i shto je vaznije, koliko je nebitan kad su ga dali uhititi?

Edited by gospa buba
Link to comment
3 hours ago, renne said:

 

jos da ga kazne...

 

i moram da kazem da bi retard koji je smislio ime ustanove trebao fasovati koji mesec ribanja javnih klozeta. ono ako nije zajebancija na racun tih starih i nemocnih ljudi,  ja ne znam sta je. govnari.

 

Link to comment

dajte bre vec smo obradili temu imena, zove se po selu u kom se nalazi, male pchelice, velike pchelice, oduvek se tako zove, nije ni tito streljao hihi.gif

 

edip.a shta je debila spopalo, zna li se?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Quote

Ovo je Dr. Vladica Stanojevic, direktor zavoda za zbrinjavanje starih, ili narodski receno ludare "Male Pcelice" u Kragujevcu. Pogadjate, Dr. Vladica je kadar i kako voli da kaze, vojnik SNS-a. U "Malim Pcelicama" sam bio pre 20-ak godina, kada sam radio u Svajcarskoj Agenciji za Pomoc i Razvoj. Trazili su i dobili novac za postavljanje duple ograde oko zavoda, posto su sticenice stalno ostajale trudne, zato sto bi ih polusvet i okolni bolesnici mamili cigarama i sitnim poklonima da dodju do postojece ograde, a onda ih primoravali na seks kroz rupe u istoj. Kada smo usli unutra, ostali smo zgranuti nemarom, strokom i "uslovima" zivota. Sticenici i sticenice, vecinom goli, ili u prnjama lutali su okolo trazeci bilo kakvu milostinju ili pomoc. Svajcarac koji je bio sa nama je ostao zgranut. Pomoc za ogradu je urgentno odobrena (trazio je da se stavi visokonaponska ograda, ne bi li se svaleri elektrosokirali, ali smo mu jedva objasnili da je to u Srbiji protiv zakona). Odradjene su i popravke na zgradama, kupljena je garderoba za te mucenike unutra, itd.. Elem, da se vratimo na Dr. Vladicu, SNS funkcionera. Posto mu se u zavodu, medju sticenicima zapatila suga, on je resio da ih leci lekom za goveda i svinje, koji je opasan za ljude. Dr. Vladica je uhapsen , ali ne zbog toga sto je uradio, nego zato sto je covek Radomira Nikolica, pa su Vuckovi iskoristili ovaj slucaj u unutrasnje partijskom ratu. Nekako mi na pamet pade ta visokonaponska ograda i kako bi na istoj przio Dr. Vladicu... Danima...

Evo šta kaže jedan moj prijatelj koji je nakon ovakvih iskustava otišao u Australiju

Edited by aram
Link to comment
15 hours ago, gospa buba said:

dajte bre vec smo obradili temu imena, zove se po selu u kom se nalazi, male pchelice, velike pchelice, oduvek se tako zove, nije ni tito streljao hihi.gif

 

edip.a shta je debila spopalo, zna li se?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

izvinjavam se, nisam pratio na casu. u clanku pise samo dom u kragujevcu.

Link to comment
izvinjavam se, nisam pratio na casu. u clanku pise samo dom u kragujevcu.
to je mozda sad i kragujevac, al nekad je bilo selo.

nishta nishta, mnogi su se zgrozili :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Lik je govnar par ekselans.
Inače se priča da je tražio da se skupe pare od onih koji su ga podržali u kandidaturi i da mu se daju pošto se jelte istrošio u kampanji
Ali nije Tomina struja, naprotiv.


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...