Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Aman, zar ne vidite da najverovatnije nije on nego ovi iz Balkan Helicopters koji voze tu redovnu turističku turu?
Pri tome, ne mislim da je obaveza pilota helikoptera da zna kad gde treba da leti, ovi iz Rezervata su morali da misle o tome i zatraže zabranu letova, nisu ti letovi od juče jebi ga...

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt, koja je ovo već godina da se o ovom piše i niko ništa naravno

 

Quote

Nikolić: Drumska mafija ponovo na putevima, podmeću predmete kako bi izazvali nesreće

Generalni sekretar AMSS Milan Nikolić izjavio je danas da će takozvana "drumska mafija" pokušati da iskoristi sezonu letnjih odmora i putovanja i upozorio da se na putevima namerno podmeću predmeti kako bi se izazvala nesreća.
 
On je za televiziju Prva objasnio da se predmeti postavljaju tako da neko naleti, a zatim se ti što su predmet postavili pojavljuju "kao neko ko rešava problem" i upozorio da takva lažna pomoć na putu zatim vozilo i vozača odvozi u servis kako bi naplatili stvarne ili fiktivne troškove kvara.
 
"To su različite metode, razrađene godinama. To su posipanje ulja, bušenje hladnjaka na benzinskim stanicama i u zaustavnim trakama. Koriste se i metalnim predmetima koji bi izbušili pneumatike, bave se i podizanjem tzv. češljeva sa nadvožnjaka", rekao je on.
 
Prema njegovim rečima, vozači koji se kreću autoputem brzinom od 120 kilometara na sat ne mogu da reaguju ni preko dana, a kamoli noću kada naiđu na takve prepreke na putu, kao i da vozačima to ne izgleda kao prevara i da su najčešće zadovoljni što su preživeli i oni i saputnici.

 

Link to comment

Ako misliš na ovog Merakliju, jeste retard. Stavlja snimak preleta iznad Pivskog jezera, koje je na putu između Zaovina i Trebinja kuda je Mitrović leteo.

Sa druge strane vesela ekipica sa Zlatibora i dalje reklamira letove helikopterom iznad Uvca.

Mislim, ja sam se prvi zajebavao sa Mitrovićevom putanjom, u prethodnom postu, ali zajebavanje je jedno, a davati im municiju ispadajući budala nešto sasvim drugo.

Link to comment

Nisam ni pogledsla video, tek sada, vetovala sam na rec, jer svi trube da je ovaj retard kriv zapravo, posto se hvalisao, a da navodno mediji o tome cute.

 

 

P.S. prelazak preko Pivskog jezera mi je bio jedan od fascinantnijih dogadjaja bas zbog ove boje [emoji7]

 

 

 

 

Link to comment

Šta ne smeju da kažu, pa ovi sa Zlatibora i dalje reklamiraju let iznad Uvca.

 

Quote

Narednih nekoliko vikenda od petka do nedelje, tokom meseca avgusta, „Balkan Helikopters“ će organizovati panoramsko letenje helikopterom, sa polaskom iz kaubojskog grada El Paso Siti-Zlatibor,Vodice.

Vreme predviđeno za odvijanja letova je od 11-16H, u skladu sa vremenskim prilikama (usled loših vremenskih uslova moguće je otkazivanje leta)

Cene za zakup celog helikoptera su :
Izlet Uvac (50min) 72.600din
Let 30min 51.480din (El Paso – Gostilje – Sirogojno – Zlatibor –
Tornik – El Paso)
El Paso – Zlatibor centar – El Paso (oko 20min) 40.260din
Let 15min 28.380din (El Paso – Tornik – Ribničko jezero – El Paso)
Let 10min 23.760din okolina El Pasa
Let 5min 11.880din okolina El Pasa

  1.  

 

Link to comment

Ne znam, možda policiji, kakva su to pitanja? 

Ima film o Italijanima koji love po severnoj Vojvodini sa vabilicama, snimaju ih ali ne smeju da im priđu naoružani su. I zna se ko su i gde su odseli i snimljeni su i nikom ništa. Neko dete stavili za poljara i vidiš da nesretnik ne sme da pisne.

Link to comment
8 minutes ago, čekmeže said:

Ne znam, možda policiji, kakva su to pitanja?

A, mislio sam da si za let helikopterom mislio da mora da prijavi, pošto mislim da ne mora.

Pa nema šta da se prijavljuje, piše gore, ljudi reklamiraju letenje helikopterom iznad Uvca.

 

Na onome koji upravlja rezervatom je da te letove zabrani, a naravno da neće, jer je vlasnik tog helikoptera ko zna koji uđiguz.

Link to comment

Pa zna se tačno ko je vlasnik, Goran Krneta, test pilot i instruktor letenja. Nikakav krimos niti je u političkim šemama, koliko ja znam.
Ja i dalje mislim da su likovi iz rezervata zajebali time što nisu tražili zabranu leta u određenom periodu... nije posao pilota da misli o tome.

Link to comment
12 minutes ago, aram said:

Pa zna se tačno ko je vlasnik, Goran Krneta, test pilot i instruktor letenja. Nikakav krimos niti je u političkim šemama, koliko ja znam.
Ja i dalje mislim da su likovi iz rezervata zajebali time što nisu tražili zabranu leta u određenom periodu... nije posao pilota da misli o tome.

 

I do toga je, ali i taj neko ko dobije dozvolu za organizovanje letova valjda dobije od nekog tela koje se brine o bezbednosti i uticaju na sredinu? :kako to mali Perica zamislja:

Link to comment
33 minutes ago, JozoMujica said:

A, mislio sam da si za let helikopterom mislio da mora da prijavi, pošto mislim da ne mora.

Pa nema šta da se prijavljuje, piše gore, ljudi reklamiraju letenje helikopterom iznad Uvca.

 

Na onome koji upravlja rezervatom je da te letove zabrani, a naravno da neće, jer je vlasnik tog helikoptera ko zna koji uđiguz.

skoro pa da sam ubeđen da mora da ima nekakvu dozvolu koju izdaje direktorat civilnog vazduhoplovstva

 

pa za jbni dron treba, kamo li za helikopter

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...