Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Quote

 

Podavili se mladunci beloglavih supova zbog turističkih helikoptera

Nova Varoš/Sjenica/Uvac – Ovih dana pojavio se helikopter u Specijalnom rezervatu prirode Uvac, zbog koga su se podavili mladunci beloglavog supa.

Beloglavi-sup-u-vodi.jpg Foto: Fond za zaštitu ptica grabljivica

Kako je saopštio Fond za zaštitu ptica grabljivica, helikopter je leteo oko gnezda u koloniji beloglavih supova u kritičnom periodu kad su mladunci pripremali za poletanje sa gnezda. Mladunci su preplašeni od helikoptera prevremeno iskakali iz gnezda i padali u jezero.

“Evidentirano je šest mladunaca koji su ispali iz gnezda, od kojih je tri spaseno zahvaljujući čuvarima i meštanima, i preneto u prihvatni centar rezervata Uvac. Nemamo informacije šta je bilo sa druga tri mladunca, a verovatno je bilo još nekih mladunaca koje nismo našli”, navedeno je u saopštenju.

Blic

 

https://ppmedia.rs/podavili-se-mladunci-beloglavih-supova-zbog-turistickih-helikoptera/

 

Link to comment
Meni je ovo za memoriju van svake pameti, pre će biti da je greška neka, da su kupovali 320GB za server, to onda može izaći toliko... Ono što mi je ovde čudno da je 32GB memorije 6000... Gde to ima, hoću i ja?
 
Ako misli na USB stick, onda tako nek kaže ali to tek nema smisla, jer stickovi od 32G koštaju par stotina dinara...
 
I kako ja sad da verujem da je ovaj tekst tačan, kad na prvoj rečinici nalazim netačnost?
Odgovor, ne znam da li je istinit:

Vasko: Memoriju od 32 GB platili su 1,137 miliona dinara, a stvarna cena je 6.000 dinara.

Odgovor: Nabavljeno je 12 komada HP32GB dual rank *4DDR4-2133 memori kita za SAP modul čija je pojedinačna cena 78.996,55. Vasko govori o običnoj memoriji za personalni kompjuter.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Valjda se ti letovi prijavljuju, a u Srbiji i nema mnogo privatnih letelica, a pogotovo helikoptera (<50), tako da mogu lako da nađu ko je. 

Samo da hoće (i da smeju da nađu)

 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
Valjda se ti letovi prijavljuju, a u Srbiji i nema mnogo privatnih letelica, a pogotovo helikoptera ( Samo da hoće (i da smeju da nađu)
 
Naravno.
No na kraju ispadne ostaje samo kuknjava[emoji769]...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

 

25 minutes ago, Frank Pembleton said:

Odgovor, ne znam da li je istinit:

Vasko: Memoriju od 32 GB platili su 1,137 miliona dinara, a stvarna cena je 6.000 dinara.

Odgovor: Nabavljeno je 12 komada HP32GB dual rank *4DDR4-2133 memori kita za SAP modul čija je pojedinačna cena 78.996,55. Vasko govori o običnoj memoriji za personalni kompjuter.

.... Shiit has hit the fan!
 

Da, to toliko košta, čak nije ni skupo...

 

NO, ima to drugo pitanje, koje je već zadiranje u pranje para poslovne odluke...

Link to comment
 
Da, to toliko košta, čak nije ni skupo...
 
NO, ima to drugo pitanje, koje je već zadiranje u pranje para poslovne odluke...
Ma naravno, niko nema iluzija da se tamo lapa...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja zaista ne bih imao ništa protiv da se govedo slupa i ne preživi...

.... Shiit has hit the fan!
 

to je bukvalno najljudskije što možeš takvima da poželiš, koliko god moralisti... moralisali

 

 

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja zaista ne bih imao ništa protiv da se govedo slupa i ne preživi...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Dal ima normalne osobe koja bi imala isla protiv? :wacko:

Link to comment
51 minutes ago, Tsai said:

 

Dal ima normalne osobe koja bi imala isla protiv? :wacko:

 

 

Nemojte ljudi, nastace jos jedna ubistvena tema poput one o...zaboravih kako se vec zvala zena fudbalera koja je navijala da se gaze ljudi po Amerikama?

 

--

 

Mnogo mi bre zao, oni tamo ljudi (pojedinci) iz Rezervata se bas trude oko svega i onda nesto ovakvo.

Ko bi mogao da tuzi ovu spodobu?

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...