Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

dešavalo se godinama kod mene u gepratovoj. za đurđevdan. nismo mogli nšta protiv "nacionalne manjine". na kraju, otkupili su stan za  100 marke i kupili nešto negde.

Edited by djordje geprat
Link to comment
6 hours ago, adam said:

moze biti da je rusija al kod nas je isto ako ne i gore. i to je kod nas standard. ja, kako po beogradu ne gledam pazljivo zgrade jer nisam turista, nikad nisam obracao paznju na broj klima na fasadama zasticenih zgrada. i pre nekoliko godina poseti me prijatelj iz edinburga, tacnije dodjemo zajedno da covek vidi beograd. idemo tako kroz grad i covek ne veruje sta gleda - cudi se, smeje se, place, slika... ja ko tele, nikad nisam obratio paznju pa i ja to videh prvi put. skoro da nema zgrade cija prednja fasada nije fasovala niz klima. evo, za ilustraciju, kako izgleda zeleznicki muzej. :ph34r:

 

 

 

Meni je to isto pricao Svedjanin pre par godina.  Coveku pola slika zumirane klime. Haha.

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Nego za laugh topik, troluje ih covek...

 

Haha, nije covek vec djak jedne osnovne skole u Sapcu (stariji razredi) i ne troluje veruj mi. Priznajem vise je za temu o obrazovanju, ali posto su raspad obrazovanja i raspad drustva usko vezani, stavio sam ovde

Edited by de Sisti
Link to comment

Za tako nepismenog i neartikulisanog pravilno piše  DA LI  odvojeno i imena gradova  velikim početnim slovom. ;)

Edited by Arkadija
Link to comment
Za tako nepismenog i neartikulisanog pravilno piše  DA LI  odvojeno i imena gradova  velikim početnim slovom. [emoji6]
gospod kad raspali, on opauchi raznovrsno :hihi:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...