Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 hours ago, Tihajeza said:

 

Nije. Narkomani povremeno bivaju uhapšeni sa drogom, nije doom.

A da je Branko koman bilo je jasno čim je akademski glumac seo ispred kamera u Pinku da snima neverovatno duhovite skečeve o Srbima i Hrvatima ili čemu već se naš narod smeje.

 

 

Onomad (pa ima možda 10 godina) ga u nekom intervjuu pitali za Kursadžije, a on je odbrusio: kad budem mogao od plate u pozorištu da dobijem kredit za stan, onda me pitajte za Kursadžije.

Mislim da je u istom intervjuu ispizdeo kad su ga pitali da li je Milan Mladenović bio narkoman. Tako mi i treba kad čitam svašta po frizerskim salonima.

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako, šta se brecaju na pomen narkomanstva, kao da je to samo njihova lična stvar.

Videla sam ga pre mesec dana na N. Bgd, sedeo je na nekoj klupici odmah do bulevara, gledao u 1 tačku onako sa vratom unapred, možda i balavio.

 

Zavijao sam malo heroina i ništa nisam slutio ja, kad mi se iznenada baciše oko vrata i ja čuh tiru- riru sa radija.

Edited by halloween
Link to comment

 

Quote

 

Građani sa Banovog brda: Neko puca i ubija mačke po ulici

https://nova.rs/hronika/gradani-sa-banovog-brda-neko-puca-i-ubija-macke-po-ulici/

HronikaAutor:Marko Radonjić23. Jul. 202011:09 > 11:4
 

Nepoznata osoba, poslednjih nekoliko dana, puca i ubija mačke na Banovom brdu u Beogradu, zbog čega su građani, koji imaju ljubimce, uplašeni, javlja čitalac portala Nova.rs

 

Redakciji našeg portala obratio se građanin koji tvrdi da je u nedelju, 19. jula, u Ulici Milana Stanivukovića, nepoznata osoba pucala na dvojicu mačora.

 

“Prvi mačor je ranjen u predelu ramena, dok je drugom pucano u usta. Obojica su primljeni kod veterinara u teškom stanju. Treća mačka nije nađena. Delimo životnu sredinu sa duboko poremećenom strukturom ličnosti koja demonstrira bezobzirnu svirepost”, navodi u mejlu ovaj čitalac.

 

On kaže i da je prijava podneta nadležnoj Policijskoj stanici na Čukarici, te da se obratio i agencijama za zaštitu životinja. Podseća i da je Krivičnim zakonikom za ovo delo predviđena kazna zatvora u trajanju do tri godine.

 

Sličan mejl dobili smo od još jednog čitaoca, gde se navodi da je poslednjih dana učestalo nasilje nad mačkama, koje se dešava na Banovom brdu.

 

“Postoje fotografije i video snimci rengena gde se jasno vidi rasprsnut metak u glavi mačke, ceo metak izvađen iz tela druge mačke, kao i fotografije povređenih životinja koje su uznemirujuće”, navodi ova čitateljka.

 

Iz Biroa MUP za saradnju sa medijima potvrđeno je našem portalu da je slučaj prijavljen policiji.

“Obaveštavamo Vas da je policiji prijavljeno da su povređene dve mačke na teritoriji opštine Čukarica. Policijski službenici rade na identifikaciji izvršioca i predmeta kojim su povređene životinje”, rekli su iz MUP.

 

 

Link to comment
On 18.7.2020. at 12:52, Time Crisis said:

Nova generacija meksičke narko mafije, Jalisco New Generation Cartel (CJNG)

 

 

 

 

Jebiga, jos malo pa postaju država sto nije loše, legalizovaće opijate oh wait

 

btw. kod nas narko mafija izgleda isto, plus sto koristi državne hamere

Edited by Caligula
Link to comment

http://rs.n1info.com/Vesti/a623430/Drugi-udes-istog-voza-u-jednom-danu.html

 

Teretni voz koji je u subotu pre podne učestvovao u saobraćajnoj nesreći kada je poginuo bračni par, a dva deteta su povređena, udario je kasno popodne u putnički automobil lozničke registaracije, ali je lokomotivom upravljao drugi mašinovođa i udesu nije bilo nastradalih, objavio je portal Lozničke novosti.

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...