Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali nepogrešiv pokazatelj karaktera, tj. odsustva istog - sin oficira. Za divno čudo, znam samo jednu oficirsku ćerku, kul tip.

 

@Caligula : I Bajaga :happy:

Edited by zorglub
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

49 minutes ago, Caligula said:

Dobro de, ovo je forum, normalno je da se generalizuje.

 

Dzoni Stulic je bese oficirsko dete? Djindjic (koliko se secam, mrzi me da proveravam)

 

Evo Bora Chorba valjda isto, idiot par ekselans. Nema parvila jbg

 

 

Ma gluposti, neko mora da je odrastao zavideći oficirskoj deci. :lolol:

 

 

Nego, pala su mi na pamet još 2 imena, Milan Mladenović i Arkan...   :nobles:

Edited by Jeremija
Link to comment
26 minutes ago, Jeremija said:

Ma gluposti, neko mora da je odrastao zavideći oficirskoj deci. :lolol:

 

Tu vrstu sam upoznao tek u SŠ, u mom selu ih nije bilo, srećom.

 

28 minutes ago, Jeremija said:

Nego, pala su mi na pamet još 2 imena, Milan Mladenović i Arkan...

 

I:

 

jim-morrison-og.jpg

Link to comment
5 minutes ago, zorglub said:

 

Tu vrstu sam upoznao tek u SŠ, u mom selu ih nije bilo, srećom.

 

 

I:

 

jim-morrison-og.jpg

 

E, da, otac general, ako se ne varam, al' to se krilo...

 

 

 

Imali smo jedno oficirsko dete, neki klinac prešao kod nas u šestom razredu, sećam se da su mu mnogi zavideli (pošto se tad mislilo da oficiri bogznakako žive i zaradjuju), ali je na kraju ispalo da je bio sirotinja kao i mi...  

Edited by Jeremija
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

U Priboju prebijen bivsi policajac,potparolka tuzilastva izjavila da nema elemenata gonjenja po sluzbenoj duznosti,moze da podnese privatnu tuzbu ako zeli.

 

Ne vidim problem - bivši policajac? Pride, kad mogu da ih šamaraju stranačka pod-đubrad, da obezbeđuju splavove, kontrolišu narko tržište, organizuju pljačke, što bi ih isključivali i od pravosudne svakodnevnice?

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

Imali smo jedno oficirsko dete, neki klinac prešao kod nas u šestom razredu, sećam se da su mu mnogi zavideli (pošto se tad mislilo da oficiri bogznakako žive i zaradjuju), ali je na kraju ispalo da je bio sirotinja kao i mi...  

 

Moj drugar iz odeljenja je bio retko dobar dečko, još i stidljiv i povučen, jedan od onih izuzetaka... a onda upoznah nj. rođenog brata :isuse:

Link to comment
7 hours ago, Jeremija said:

 

Ma gluposti, neko mora da je odrastao zavideći oficirskoj deci. :lolol:

 

 

Nego, pala su mi na pamet još 2 imena, Milan Mladenović i Arkan...   :nobles:

Da bre Milan Mladenovic

Link to comment

vojska je tolika organizacija da ko hoće može da nađe dovoljno primera za bilo šta i napravi od toga pravilo. svi oficiri su alkoholičari, svi sinovi oficira su (wannabe) kriminalci, sve žene oficira su učiteljice, svi oficiri su poreklom iz kojekakvih vukojebina, sve ćerke oficira su vrh ribe... za svaku od ovih tvrdnji ih ima dovoljno.

 

isto važi i za zdravstvo. sve su medicinske sestre nadrndane, svi doktori su korumpirani, sve ćerke doktora upisuju medicinu... you name it they have it.

 

that said... moj ćale se penzionisao kao general. ja za sebe nekako mislim da sam normalan, bar u mom referentnom sistemu. hteo sam jednom prilikom da pišem ovde na forumu o svom ćaletu, mislim da je tada Kauboj pokrenuo priču o tome da li se i koliko obični ljudi uključuju u politički život i šta mogu da postignu. imao sam dosta da kažem, ovaj moj je stvarno svašta i radio i pokušavao, al sam odustao jer nisam hteo da se bavim objašnjavanjima da on nije još jedan zatucani general u penziji. a to bi bili komentari sigurno. jbg, ne bi ta diskusija bila vredna i obesmislila bi originalnu ideju za post. 

 

i još jedna stvar... naš kućni prijatelj, isto vojno lice u penziji, ima neverovatnu kolekciju stripova. cela jedna soba u njihovom stanu je posvećena njegovoj kolekciji stripova. ja sam deo mladosti proveo u toj sobi. genijalan čovek. al vojno lice, jbg. i sin mu je asistent na fakultetu. ne uklapa se u narativ.

 

edit: jebo me ko me terao da pišem ovo, al sad neka ga nek stoji.

Edited by Svarog
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...