Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, Jeremija said:

Zato što su oni koji su pripremili Slobin dolazak i dalje na vlasti, a samo su se promenili njihovi eksponenti.

 

A zasto su oni i dalje na vlasti?

Link to comment
14 hours ago, Filozof manijak said:

 

Isprva sam to pomislio, nije moguće da je ovo stvarno , da ljudi troluju...a onda sam u svojoj RL okolini čuo vrlo slične stavove i razmišljanja, da ne poveruje čovek. Meni je to nepojmljivo.

I ne pričam ovde o nekom usranom elitizmu, neko o elementarnoj ljudskosti i zatucanosti u razmišljanju.

 

ovaj toopik se pretvorio u postavi najgore što nađeš po netu i iz toga izvlači teorije zna se kakve. vrv se to može naći za svaku državu. 

što se tiče ovog zločinca danas sam prvi put čuo nekog da ga razume jer mu se " ženna kurvala, njeni su to znali i štitili je i + mu nije dala da viđa decu tj uništila mu je porodicu. ali to je ionako 1 smrdljivko. svi ostali koji su čuli za ovo su jednostavno zgroženi  ovim zločinom. ne kažem ni da je ovo moje iskustvo naročito validno ali čitati neke bolesnike po društvenim mrežama  i od toga praviti krunski dokaz da smo propali i bolje da nas nema i da sve zaslužujemo i još 100 puta gore je stvarno ispod svakog nivoa

 

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Mutatis mutandis, verujem da bi rezultati ovakvih ispitivanja bili slicni u vecini takozvanih razvijenih zemalja.

 

 

... isto napisao.

 

Sto rece Sabato, moderna civilizacija je potsvest izbacila kroz vrata, ali se ova vratila kroz prozor.

 

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...