Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

tja,  uvek će režimski tabloidi to da rade. tu se bar jasno vidi poluga, interes, isporuka..

 

a koji interes imaju da ubistvo žene i njene familije pre dva dana nazivaju porodična tragedija. kao da su stradali u požaru, a ne da ih je manijak pobio

Link to comment

Ne treba nikada zaboraviti i poslovičnu nepismenost osoba koje pišu tekstove. Mene uvek fascinira kako koriste zakonski termin nezgoda za saobraćajne nesreće a frljaju se terminima tipa robija u nekim drugim slučajevima. Uglavnom izaberu pogrešan termin.

Link to comment
2 hours ago, levi said:

tja,  uvek će režimski tabloidi to da rade. tu se bar jasno vidi poluga, interes, isporuka..

 

a koji interes imaju da ubistvo žene i njene familije pre dva dana nazivaju porodična tragedija. kao da su stradali u požaru, a ne da ih je manijak pobio

 

Da, to je već postao standard, da se ubistva nazivaju tragedijama. Verujem da u nekom broju slučajeva uopšte ne shvataju koja je razlika.

Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

 

Da, to je već postao standard, da se ubistva nazivaju tragedijama. Verujem da u nekom broju slučajeva uopšte ne shvataju koja je razlika.

Ubistvo je pravno-policijska kvalifikacija, dakle nesto dosadno. Tragedija prodaje novine. Ide se na emocije kretenske publike. Ne izvestava se o ubistvu, jer tu nema nogo cega novog da se kaze nakon sto se plasira vest da se ubistvo dogodilo. Prodaje se tragedija - "zavio porodicu u crno - kako ce malisani bez roditelja" stil izvestavanja. Tragedija je razlog da se prekopava po FB profilima ubice ili ubijene, da se uzimaju ili izmisljaju izjave u komsiluku i da se rade ostale lesinarske stvari koje se posle prodaju na trafikama i na klikovima.

Edited by pacey defender
Link to comment

pa šta znam, može zločin - zločinac

 

a ne tragedija, pa je onda i ubica žrtva, pošto je njegova porodica zavijena u crno, tragičnim događajem, koji ih je zadesio, tako..

 

 

Edited by levi
Link to comment
On 24.5.2019. at 21:48, Jeremija said:

D7U3rbkXkAImYle.jpg

 

 

Zar je zločin braniti?

 

 

Ko bi rekao da će jedna takva moralna i, nadasve, humana gromada tako posrnuti?

ko je ovaj, poznata mi je faca

Link to comment
11 minutes ago, 189- said:

ko je ovaj, poznata mi je faca

 

 

Zezaš da ne znaš? Onaj lik sa Telepa što je pre neki dan poslao ženu i tazbinu u istoriju.

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

ma nemam pojma kako izgleda lik. ne pratim ja nase vesti uopste. jedino ako nesto vidim na twitteru.

 

 

Takodje, a od domaćih kanala, samo Sport Klubove i Arene...  :thumbsup:

 

 

 

Sve što pročitam od domaćih vesti, pročitam na forumu.

Edited by Jeremija
Link to comment

bilo negde?

 

Quote

Veliki incident dogodio se na fudbalskoj utakmici petlića Slobode i Borca u Čačku. Borac je protiv gradskog rivala u 90. minutu meča postigao gol sa 3:2 i u tom momentu nastao je opšti haos!

Jedan roditelj je utrčao na teren, punim sprintom pretrčao tridesetak metara i udario sudiju u glavu! Taj potez izazvao je metež na tribinama, na teren je “uletelo” još dvadesetak roditelje i počela je opšta tuča. Guranje, psovanje, pretnje, pesničenje...

Nakon intervencije policije situacija se smirila. Prema nezvaničnim informacijama više od 20 aktera incidenta dalo je izjavu u zgradi Policijske uprave u Čačku.

– Kao društvo smo otišli dođavola! Utakmica petlića, u kojoj rezultat ništa ne znači, igra se na život i smrt. Da li je ovo moguće!? Sve to je posledica bolesnih ambicija roditelja – rekao je za “Morava info” jedan od očevidaca događaja na igralištu Slobode.

 

Link to comment

Dodatni utisak veceras, posle Utiska, emisija Male velike price o jadnim sredovecnim ljudima u hotelu Bristol.

Sta ova bagra radi i na sta su sve spremni, koliko daleko da odu da uniste malog, obicnog coveka, koga muze i iskoriscava celog zivota, a njih/nas jer sutra cemo to biti i mi...nema ko da zastiti.

Horor.

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Dodatni utisak veceras, posle Utiska, emisija Male velike price o jadnim sredovecnim ljudima u hotelu Bristol.

Sta ova bagra radi i na sta su sve spremni, koliko daleko da odu da uniste malog, obicnog coveka, koga muze i iskoriscava celog zivota, a njih/nas jer sutra cemo to biti i mi...nema ko da zastiti.

Horor.

 

 

odgledao. 

e to treba organizatori protesta da pozovu ljude da se skupe tamo, da se ponudi besplatna pravna pomoc, da se zapocne kampanja u medijima o ovim ljudima.

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...