Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

15 minutes ago, čekmeže said:

Navodno su dizali i helikopter da ga traže. Živo me interesuje šta su mislili s njim osim da stvore privid da nešto rade.

 

Stvaranje privida je nešto što rade since day one, to im je modus operandi.

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, ubibobi said:

Cenim da ce ga naci kako visi u ambaru na nekom salasu

 

... bilo bi lepo, ali ovakvi vole da zive.

 

A ratkova majica, natpis na tarabi - mozda su stereotipi postojali u svitanje medija, ali danas vise ne postoje, materijalizovani su, obesmislili su pojam "predrasude".

 

Ako vidis nekoga da na FB koveru drzi putinovu sliku ili neke srBske svetinje, bezi glavom bez obzira.

Link to comment
49 minutes ago, nisam ja said:

Danas nema malja u glavu. Danas ima polivanje benzinom i paljenje supruge. 

 

Moj kraj. Ona je godinu dana bila starija od mene, nismo se druzili ali znam ko je, znam gde im je kuca.

Link to comment
12 hours ago, Caligula said:

 

... bilo bi lepo, ali ovakvi vole da zive.

 

A ratkova majica, natpis na tarabi - mozda su stereotipi postojali u svitanje medija, ali danas vise ne postoje, materijalizovani su, obesmislili su pojam "predrasude".

 

Ako vidis nekoga da na FB koveru drzi putinovu sliku ili neke srBske svetinje, bezi glavom bez obzira.

 

 

Staro pravilo Čehovljeve Puške, puška okačena na zid u prvom činu mora da opali u trećem...

Link to comment
5 hours ago, Luther said:

 

Ako ja umem da rastumačim ovu vest ona je iz 2015. godine. U čemu je poenta?

 

Jos jedna u nizu neutemeljenih, neosnovanih i nicim izazvanih kritika na racun ministrovanja Dusana Vujovica, genijalca koji je tada vodio privredu, finansije..ili sta god da je taj magarac vec imao pod svojom kontrolom.

Link to comment
Quote

Na gradilištu u Čika Ljubinoj ulici u centru Beograda oko 14.30 sati došlo do nezgode kada su dva radnika povređena, saznaje "Blic".

 

- Ekipe su još na terenu. Za sada znamo da su dva muškarca povređena. Jedan ima 60, dok se za drugog ne zna godište - kažu iz Hitne pomoći.

Radnici su prevezeni na reanimaciju u Urgentni centar.

 

Za sada nije poznato da li su radnici pali ili je na njih pao zid, kako su preneli pojedini mediji.

- Bio sam u kući kada samo čuo snažan udarac, kao da je zemljotres. Ali nisam video šta se dogodilo. Ubrzo se ovde stvorila Hitna pomoć - kaže komšija iz susedne zgrade koji je još u šoku.

Na terenu je i policija koja obavlja uviđaj, nakon čega će se znati kako je do nezgode došlo.

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...