Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zasto ja tek danas saznajem za Baku  Prasea? :D

 

Ko je jos zvijezda za nejac, hocu da se doobrazujem?

 

Btw spram Jale brata i onog njegovog subilmeza Baka je taman ok mjera nuznog buntovnistva u desetogodisnjaka. Ne vidim opasnost u njemu.

Edited by morgana
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1837

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    771

  • radisa

    718

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iggy plejer, CeriX, Baka prase,  Mudja,  SerbiangamesBL,  Full burazeri, MilosHD,  Sanee,  Dex Rock

 

evo morgana ovo je iskucao moj klinja (nepunih 11g) spec. za tebe, da se obrazujes :D

Link to comment

evo ja 20 minuta gledam kanal dunje jovanic, bila na n1 da prokomentarise ovog decka , ona je tjuberka za tinejdjerke, meni je simpaticna

 

 

 

 

 

nije za doom naravno, al kad je tema a nemamo topik za tjubere

Link to comment

Hvala :)

 

E, da danas imas, sta znam, 15 g, bi li bila autorski aktivna na Youtubeu?

 

Mislim sad ekstrapoliram istoriju unazad. Razmisljam cemu bih bila sklona.

Edited by morgana
Link to comment

mozda bih,  pogotovo zbog elemenata snimanja i editovanja. al ne kao zenski vlog tipa dunja, neki drugi sadrzaj.

super sto klinci imaju besplatni teren da to rade, a i zarade..

 

 

ups, dunja ima 30 godina... i drugarica je sare jo :D  deluje mnogo mladje. al svejedno, prate je mladje tinejdjerke

 

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Problem sa jutjuberima je Goole-ov nacin na koji obracunava naknadu za ove kanale. Zarada ne zavisi samo od broja pregleda, nego i od regiona iz koga dolaze pregledi. Ovaj kanal https://www.youtube.com/user/EEVblog/featured (bavi se elektronikom, nije zabavnog karaktera) je prosle godine dao analizu svoje zarade. Koliko se secam, 2017. je zaradio nesto manje od 60.000$, pri cemu je ovo cista zarada od Googla, kanal koristi i za direktnu reklamu (prodaje neke instrumente) i to nije uracunato u ovu sumu. Na zalost, ovaj baka prase i drugi nasi tjuberi, sa dosta vise pratilaca i pregleda ne zaradjuju ni preiblizno ovome.

 

EDIT: ovaj EEVblog nema reklame ubacene u sam video sadrzaj. Ovo sto dobija od Googla je samo na osnovu pregleda i reklama sa strane.

Edited by Aion
Link to comment
29 minutes ago, radnik said:

Iggy plejer, CeriX, Baka prase,  Mudja,  SerbiangamesBL,  Full burazeri, MilosHD,  Sanee,  Dex Rock

 

evo morgana ovo je iskucao moj klinja (nepunih 11g) spec. za tebe, da se obrazujes :D

 

+ kukuruzna tresnja, isto jako popularan

Link to comment
8 minutes ago, Aion said:

Problem sa jutjuberima je Goole-ov nacin na koji obracunava naknadu za ove kanale. Zarada ne zavisi samo od broja pregleda, nego i od regiona iz koga dolaze pregledi. Ovaj kanal https://www.youtube.com/user/EEVblog/featured (bavi se elektronikom, nije zabavnog karaktera) je prosle godine dao analizu svoje zarade. Koliko se secam, 2017. je zaradio nesto manje od 60.000$, pri cemu je ovo cista zarada od Googla, kanal koristi i za direktnu reklamu (prodaje neke instrumente) i to nije uracunato u ovu sumu. Na zalost, ovaj baka prase i drugi nasi tjuberi, sa dosta vise pratilaca i pregleda ne zaradjuju ni preiblizno ovome.

 

EDIT: ovaj EEVblog nema reklame ubacene u sam video sadrzaj. Ovo sto dobija od Googla je samo na osnovu pregleda i reklama sa strane.

mislis da je to problem, tojest da bake prasad i ostali degeni zasluzuju vise novaca?

Link to comment
9 minutes ago, Aion said:

2017. je zaradio nesto manje od 60.000$,

 

Na zalost, ovaj baka prase i drugi nasi tjuberi, sa dosta vise pratilaca i pregleda ne zaradjuju ni preiblizno.

 

Cifre koje su meni poznate iz dva izvora, grand pevaljka i zarada od youtuba i poznati vloger i zarada youtube + sponzorstva su otprike ova koju si naveo

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...