Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

26 minutes ago, radisa said:

Uzeo sam dole par random uradaka, meni se ne sviđa da mi dete to sluša... Ako je tebi ok, da ti dete sluša like koji 3 minuta peva nekom "Ti si pička"... Ok, svako vaspita svoju decu najbolje što zna...

 

Radisa nije da imam puno principa kojih se pridrzavam u zivotu ali komentarisanje kako drugi ljudi vaspitavaju svoju decu ili kako treba to da rade mi je skoro pa na prvom mestu shit liste. Mozes slobodno da zadrzis za sebe patroniziranje.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D 

SNARKE, izvini, stvarno bez zadnje, pogotovo zle namere, ali - namestilo se :D 

18 minutes ago, SNARC said:

Super. 

 

Podrska. 

 

Bravo. 

 

11 hours ago, SNARC said:

 

   

 

Da ne bude da nam je forum van svih trendova. 

 

Inace, znam da ce vam biti tesko da poverujete..ali u veoma slicnom objektu umem da provodim slobodno vreme u kasnim vecernjim satima. 

 

Hocu reci, tesko je danas, a i opasno, navratnanos procenjivati nam okruzenje i nas polozaj u njemu, sa sve licnim svidjanjima.

Jos manje protezati stvar na decu ili njihovo vaspitanjetm, sa sve deljenjem recepata za uspeh istog.

Deca su mi slucajno prerasla prasice i slicne, ali to ne menja stvar: izlozenost necemu sto nam se ne svidja je jedno, pokusaji da decu usmerimo na neku drugu stranu nesto drugo, okruzenje i zahtevi koje ono namece - nesto sasvim deseto.

Snaci se u tome nije lako, veruj mi na rec :isuse:: ono, bio bih najsrecniji da mi deca, i ne samo moja, ubivaju vreme slusajuci Mocarta i citajuci debele knjige :D ali nije to tako prosto.

Bez namere da se upustam u procenjivanje i ocenjivanje bilo cijih ukusa, afiniteta ili ma cega drugog.

 

I - izvini jos jednom. :) 

 

 

Link to comment

cekaj ali ovaj baka prase ima 22 godine? :laugh:

ja mislila po izgledu i humoru 16-17.

i tek mi nije jasno sto je zanimljiv deci od 10 godina, deluje da je njegov univerzum pubertetski uzrast, nista mi nije jasno :D  

Link to comment

Da..ali ja sam u dupe nagurao skoro 40..i pre bih se za isto to dupe ujeo nego decu..ili bilo koga pozivao u kafanu. 

 

Koliko sam skapirao, ovaj bilmez je punoletan a targetirano trziste mu cine uveliko maloletnici, tacnije deca 10-15 godina. 

 

Jebem mu mater..uskoru cu moguce postati otac, predstavu nemam kako decu od svega skloniti..a podrska ovakvim bilmezima je samo za nijansu manje glupa od podrske lokalnom dileru. I oni su se zezali, mlatili kintu i usput im je sve bilo super. 

Sa druge strane, namece mi se jos jedan zakljucak..mozes da skidas i Mitrovica i pink i rijaliti..to ce se sve preseliti veoma brzo na net. Pevacemo dodole da nam naleti neki Erdogan i poiskljucuje sve. 

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Da..ali ja sam u dupe nagurao skoro 40..i pre bih se za isto to dupe ujeo nego decu..ili bilo koga pozivao u kafanu. 

 

Koliko sam skapirao, ovaj bilmez je punoletan a targetirano trziste mu cine uveliko maloletnici, tacnije deca 10-15 godina. 

 

Jebem mu mater..uskoru cu moguce postati otac, predstavu nemam kako decu od svega skloniti..a podrska ovakvim bilmezima je samo za nijansu manje glupa od podrske lokalnom dileru. I oni su se zezali, mlatili kintu i usput im je sve bilo super. 

Sa druge strane, namece mi se jos jedan zakljucak..mozes da skidas i Mitrovica i pink i rijaliti..to ce se sve preseliti veoma brzo na net. Pevacemo dodole da nam naleti neki Erdogan i poiskljucuje sve. 

Vidi, ja se jedva borim sa ovom mojom od 10-11, a mali od 2 godine tek dolazi... Ovo mi je već daleko da razumem, a mogu da zamislim tek koliko će mi biti daleko za 10 godina kad klinja biude u sadašnjim ćerinim...

 

Kao što sam rekao, tržišna niša deca od 10 -12 godina, kojima je zanimljivo da neko javno psuje, i ocenjuje dupeta... Kao kad Kartman izmisli da ima tureta, pa hoće da psuje u nacionalnom programu jer mu je zanimljivo... Samo ovaj to radi bez tureta i na youtubeu, ali je logika zanimljivosti tu...

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Pa čoveku je došlo 10 puta više ljudi(dobro, dece) nego kad je pevala velika pop diva Nataša Bakvalac... Da sam Nataša, razmilio bih o promeni zvaničnog zanimanja, posle ovog... :(

Ima ona i rezervno zanimanje...:Jova:

 

Nisam znao za ovu spodobu, stari se očigledno. Mene takođe čudi da privlači decu, a ne pubertetlije.

 

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Da..ali ja sam u dupe nagurao skoro 40..i pre bih se za isto to dupe ujeo nego decu..ili bilo koga pozivao u kafanu. 

 

Koliko sam skapirao, ovaj bilmez je punoletan a targetirano trziste mu cine uveliko maloletnici, tacnije deca 10-15 godina. 

 

Jebem mu mater..uskoru cu moguce postati otac, predstavu nemam kako decu od svega skloniti..a podrska ovakvim bilmezima je samo za nijansu manje glupa od podrske lokalnom dileru. I oni su se zezali, mlatili kintu i usput im je sve bilo super. 

Sa druge strane, namece mi se jos jedan zakljucak..mozes da skidas i Mitrovica i pink i rijaliti..to ce se sve preseliti veoma brzo na net. Pevacemo dodole da nam naleti neki Erdogan i poiskljucuje sve. 

Ima jedan recept, ali ti ga nikako ne bih preporucio:

Glass-Bell.png

 

Pokusaja sa gornjim divajsom sam se nagledao, rezultati su po pravilu bili ocajni.

Stoce reci: radi najbolje sto mozes, uzdaj se u se i u svoje kljuse i nadaj se najboljem :) 

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Udri sina i salji u vojsku 

baka prase se umirit' ne moze

Polako, polako... :D 

Doci ce i faza, boze zdravlja, da zazalis za obaveznim sluzenjem vojnog roka :D 

Link to comment
Vidi, ja se jedva borim sa ovom mojom od 10-11, a mali od 2 godine tek dolazi... Ovo mi je već daleko da razumem, a mogu da zamislim tek koliko će mi biti daleko za 10 godina kad klinja biude u sadašnjim ćerinim...

 

Kao što sam rekao, tržišna niša deca od 10 -12 godina, kojima je zanimljivo da neko javno psuje, i ocenjuje dupeta... Kao kad Kartman izmisli da ima tureta, pa hoće da psuje u nacionalnom programu jer mu je zanimljivo... Samo ovaj to radi bez tureta i na youtubeu, ali je logika zanimljivosti tu...

 

Kao sto su jednima strasni bili Tom&jerry i Strumfovi tako su drugima grozni koncepti Hi-men-a i Ninja kornjaca... meni su npr. South Park i razni Trasformersi smece... Tako i stripovi kad su se pojavili, bili su "posast za mlade"

 

Ali danas deci vec ni ne trebaju crtani, odmah iz pelena prelaze na youtubere i influensere jer bez trenda su out...

 

Doom je uvek doom, za svaku generaciju svoj

 

A kad smo kod (omiljenog) doom-a [emoji16] bolje da vise na PS-u i Xbox-ovima nego na Y'st-ubovima. Ne kazem da je Yt zlo jer ga se moze koristiti i pametno vec je zlo zaradjivati na deci glupostima preko tuba.

 

 

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Ne radi nista epohalno niti bitno, decko se zeza i zaradjuje prilicno ozbiljnu lovu, to je sve klasicni vlog sadrzaj koji svi kopiraju medjusobno, nista zapanjujuce, takvih jutjubera ima hiljade. Meni je car, ti si slobodan da nikad u zivotu ne pogledas ijedan klip.

 

Svaka čast što zarađuje, samo ne vidim šta je problem reći da mu je sadržaj smeće? A li deca treba ili ne treba da gledaju to je već na svakom roditelju da odluči.

Link to comment
2 hours ago, djeneralche said:

Baka Prase je jedan ozbiljan car i bio bih zahvalan ako nesto napise sta je tacno problem sa njim i sto se nalazi na Doom topiku osim sto su organizatori ocigledno bili nepripremljeni. I bez opstih retardirano generacijskih stvari da su to sve budalastine, gluposti i da deca to ne treba da gledaju.

Daj bre koliko ti imaš godina...Jebote...

Link to comment
43 minutes ago, InvisibleLight said:

cekaj ali ovaj baka prase ima 22 godine? :laugh:

ja mislila po izgledu i humoru 16-17.

i tek mi nije jasno sto je zanimljiv deci od 10 godina, deluje da je njegov univerzum pubertetski uzrast, nista mi nije jasno :D  

 

 i meni je to cudno. ne znam puno dece tog uzrasta, ali majku mu sa 22 valjas  fore za 7.  razred. sta je tu carski ne znam?

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...