Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 hours ago, radisa said:

ALi, sa druge strane, deca o tome pričaju, i teško je pobeći od tog uticaja, ako ne želiš da ti dete bude socijalni freak...  JUče je bilo više od pola njenog razreda tamo, neki su pre pičvajza i uspeli da se slikaju, ti su heroji... Mislim, nemam pojma šta da mislim o svemu, osim, onog stnadardnog, da je svet otišao u kurac krasni...

 

+11, od koleginice klinke znaju sve te jutjubere naizust, nikad čuo ni za jednog, ali one mislim da ništa drugo ni ne gledaju, kakva televizija i slično.

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    774

  • radisa

    721

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baka Prase je jedan ozbiljan car i bio bih zahvalan ako nesto napise sta je tacno problem sa njim i sto se nalazi na Doom topiku osim sto su organizatori ocigledno bili nepripremljeni. I bez opstih retardirano generacijskih stvari da su to sve budalastine, gluposti i da deca to ne treba da gledaju.

Link to comment
4 minutes ago, djeneralche said:

Baka Prase je jedan ozbiljan car i bio bih zahvalan ako nesto napise sta je tacno problem sa njim i sto se nalazi na Doom topiku osim sto su organizatori ocigledno bili nepripremljeni. I bez opstih retardirano generacijskih stvari da su to sve budalastine, gluposti i da deca to ne treba da gledaju.

+1

 

Doduse, o Prasetu cu morati da se bolje obavestim, ali je - izmedju ostalog - najveselije sto 'you tube je zlo' potezu zagovaratelji tvitera i fejsbuka kao znacajnih sredstava da se, u nemogucnosti pristupa ostalim medijima, utice na javno mnenje…  

Link to comment
17 minutes ago, djeneralche said:

Baka Prase je jedan ozbiljan car i bio bih zahvalan ako nesto napise sta je tacno problem sa njim

 

Jel mozes meni koji sam juce prvi put cuo za njega da objasnis zasto je car ? Radi li nesto bitno, epohalno..vest je u necemu ? 

Link to comment
40 minutes ago, djeneralche said:

Baka Prase je jedan ozbiljan car i bio bih zahvalan ako nesto napise sta je tacno problem sa njim i sto se nalazi na Doom topiku osim sto su organizatori ocigledno bili nepripremljeni. I bez opstih retardirano generacijskih stvari da su to sve budalastine, gluposti i da deca to ne treba da gledaju.

Baka car™ psuje kao kočijaš...

 

Baka car™ oragnizuje izbore za najlepše dupe youtuberske scene, tako što snima devojke i onda deli ocene, sve komentarišući veličine i oblike dupeta... Deca od 10-12 godina to gutaju, pa se posle čudimo odakle mizogini izlivi kod klinaca...

 

Uzeo sam dole par random uradaka, meni se ne sviđa da mi dete to sluša... Ako je tebi ok, da ti dete sluša like koji 3 minuta peva nekom "Ti si pička"... Ok, svako vaspita svoju decu najbolje što zna...

 

 

 

 

Link to comment
39 minutes ago, SNARC said:

 

Jel mozes meni koji sam juce prvi put cuo za njega da objasnis zasto je car ? Radi li nesto bitno, epohalno..vest je u necemu ? 

Ne radi nista epohalno niti bitno, decko se zeza i zaradjuje prilicno ozbiljnu lovu, to je sve klasicni vlog sadrzaj koji svi kopiraju medjusobno, nista zapanjujuce, takvih jutjubera ima hiljade. Meni je car, ti si slobodan da nikad u zivotu ne pogledas ijedan klip.

Link to comment
6 minutes ago, djeneralche said:

Ne radi nista epohalno niti bitno, decko se zeza i zaradjuje prilicno ozbiljnu lovu, to je sve klasicni vlog sadrzaj koji svi kopiraju medjusobno, nista zapanjujuce, takvih jutjubera ima hiljade. Meni je car, ti si slobodan da nikad u zivotu ne pogledas ijedan klip.

 

Super. 

 

Podrska. 

 

Bravo. 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...