Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, pt 2.0 said:

drugari, otkad smo ugazili u tranziciju, radničkim pravima se upadljivo niko ne bavi. 

a tema je po značaju u top 3 u društvu. :sad:

pa ne bi ni radnici za boga priznali kolko su se zajebali :dry:

 

najbolje je kad ti lepo uzmu sve, preseku putanje i ukinu mogucnosti, a onda te ubede da si sam kriv i nesposoban. nije to neka nova tehnologija, eno pun zapad srecnika koji samo shto se nisu obogatili, jer svako moze. ko ne moze, nesposoban je i jebiga.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovo je za doom, a ne za kuce i mace.

Levijatanci su "ubedili" onog tviteraša da im se javi pod punim imenom i da se izvini.
Njegov tw nalog je ugašen. Ima izjava na fb levijatana ko ima stomak da gleda.

Link to comment
12 minutes ago, Frile said:

Ovo je za doom, a ne za kuce i mace.

Levijatanci su "ubedili" onog tviteraša da im se javi pod punim imenom i da se izvini.
Njegov tw nalog je ugašen. Ima izjava na fb levijatana ko ima stomak da gleda.

jezivo je ono čitanje pisma sa sve njihovim komentarisanjem, pa nije jasno šta je on napisao (ako je napisao išta),

a šta su njihovi dodaci, uz sve jezive komentare o fejk nalozima o porodici, o tužbama. jezivo

Link to comment
25 minutes ago, ragasto said:

Sad sam video, objavio je Kurir. Sad niko neće moći da se pravi lud:violina:

sa'će On da drekne, na objavu potpisanom,  u slušalicu:

- dozvoli im da seru i pišaju i mimo pauze, oni me vole i glasaju za mene.

Link to comment

Previse je ljudi bez para koji bi trpeli i gore stvari samo da dodju do kakvog takvog posla.

 

U takvoj situaciji ako drzava ne stiti prava radnika ona ce prirodno ici samo na gore. U prevodu icice sve samo na gore. 

Link to comment

teoretski, zaposleni bi trebalo da se sindikalno udruže, ispostave zahteve poslodavcu, u slučaju odbijanja ili represalijama da štrajkuju. da okolina bude solidarna a ne štrajkbrejkerska. država da se umeša da spreči fizičko nasile i obezbedi nezavisan sudski postupak.

 

sad, u praksi, u zemlji srbiji, sa argumentom od 100 tona - ako ti nećeš ima ko hoće - i policijom koja štiti poslodavca dešava se čuti i trpi / neće ni ovo doveka / zajebaću ih nekako /..........

Link to comment

Jel bilo ovo?

 

Puno ljudi izaslo, niko nista da napise (barem nisam naleteo ni na sta od tekstova)

 

Quote

Građani Aranđelovca koji su pre dve večeri protestnom šetnjom pokušali da skrenu pažnju nadležnih na problem narkomanije u tom gradu, sutra će svoje usaglašene zahteve predati lokalnoj samoupravi. Ukoliko ispunjenje zahteva izostane, kaže za Danas Ivan Ivanović, jedan od organizatora protesta, za dve nedelje građani će ponovo izaći na ulicu.

 

Link to comment
57 minutes ago, djordje geprat said:

teoretski, zaposleni bi trebalo da se sindikalno udruže, ispostave zahteve poslodavcu, u slučaju odbijanja ili represalijama da štrajkuju. da okolina bude solidarna a ne štrajkbrejkerska. država da se umeša da spreči fizičko nasile i obezbedi nezavisan sudski postupak.

 

prethodno treba osloboditi seljake i dozvoliti im da se nastane gde god zele.

 

ali dobro... vratimo se sad u 21vi vek gde su radnicka prava regulisana zakonom. tj drzava treba da ih garantuje, posto su izborena pre nekih 50-100 godina.

Link to comment
20 hours ago, pt 2.0 said:

@harper tusen takk! :)

(povezala kockice zahvaljujući tvojoj priči. inače, sin mi je bio profa na prvom i drugom nivou norveškog... znam mu aktivnosti oko njuza i ostalog. okej dečko)

jel celav? ako da, znam ga i ja!

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...