Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, čekmeže said:

Joj kad bi neki od zemara uleteo u posao sa konjima pa da iskopaju hipodrom :lalab:

Uuu, taman fijakerijada iz Laćarka da produži u dgra, 10/10 ideja. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li su tu pre hotela bile vidlive iskopine? Ako ne, nisu previše oštetili. S druge strane,Žitni trg je jedan od retkih delova Sirmijuma koji je bio iskopan, vidljiv i pristupačan. Tako da skakavci jesu nešto izmislili jer ja otkad znam za sebe (neka upućeniji kažu od kada taj trg izgleda tako) taj trg je izgledao kako je izgledao a sada je uništen.

Link to comment

pa to je bilo kao neka superstrukcija, no behaton i jeste bio skandal svoje vrste 93 npr

ovo je trajno sjebano

bolje da su sacuvali/konzervirali zatrpavnajem, kao brojne druge lokalitete, ako su hteli da sacuvaju

nego oni prave mutant binu za festivale 

 

trg je preziveo i ustase kad se zvao trg adolfa hitlera a ove nije..

Edited by InvisibleLight
Link to comment
41 minutes ago, čekmeže said:

Joj kad bi neki od zemara uleteo u posao sa konjima pa da iskopaju hipodrom :lalab:

+1

dodjose divlje zemare i oterase pitome svabe

a nekad se znao red

Link to comment
3 hours ago, kurjak92 said:

Pa jeste cudno, ne mozes da budes toliko mentalno mekan i dopustis da ti gomila nizih oblika zivota zagorcava  zivot 
Big deal, sjebali arheolosko nalaziste od neprocenjivog znacaja, nit je prvo nit poslednje a sto je najvaznije nerviranje nece nista promeniti. Znaci besmisleno je

mlad si jbg

omekani se sgodinama jbg :(

 

Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:

jebiga. kad ne razumeju kako od nechinjenja moze da se zaradi.

A kako od nečinjenja da se ugradi? 🤔

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

+1

dodjose divlje zemare i oterase pitome svabe

a nekad se znao red

Ništa ti ne razumeš. Ovde su zemare u tvom značenju dolazile i dok su Švabe bile ovde i živele zajedno sa njima a to što ti misliš da su zemare stigle sa tobom to nema veze sa životom. Dakle, ja taj izraz ne koristim posprdno za dođoše (što sam i sam) nego za ljude koji koristeći rodbinske , zemljačke i svake druge veze prolaze u životu, često na uštrb ovog društva kao što je ovde slučaj.

 

Link to comment
10 minutes ago, desboj said:

A kako od nečinjenja da se ugradi? 🤔

prodajom nechinjenja :hihi:

 

najbolje da se ovakve grdne jajare i secikese ne bi snashle i prilagodile :dry:

 

nego treba chovek da sagleda preko hrpe kamenja. a to traje :s_w:

 

 

1 aleksandar ce da svisne da ovo odbrani. jedva chekam.

Edited by gospa buba
Link to comment
55 minutes ago, čekmeže said:

Tako da skakavci jesu nešto izmislili jer ja otkad znam za sebe (neka upućeniji kažu od kada taj trg izgleda tako) taj trg je izgledao kako je izgledao a sada je uništen.

Za vakta crvenih bila diskoteka na delu palate ispod hotela

Žuti pokrili drugi deo palate i otvorili kafić pored, kao i pored bazilike Dmitrove

Ovi sad prelaze nivo i betoniraju

Aj u 20 marke da će sledeći da ruše(što se uklapa u priču o hipodromu savršeno...)

 

Quote

najbolje da se ovakve grdne jajare i secikese ne bi snashle i prilagodile

Bi oni, al su gladni i proždrljivi pa ne mogu dalje od 2 dana da planiraju, a i svaki sledeći će bude još gori

Edited by desboj
Link to comment
11 minutes ago, čekmeže said:

Ništa ti ne razumeš. Ovde su zemare u tvom značenju dolazile i dok su Švabe bile ovde i živele zajedno sa njima a to što ti misliš da su zemare stigle sa tobom to nema veze sa životom. Dakle, ja taj izraz ne koristim posprdno za dođoše (što sam i sam) nego za ljude koji koristeći rodbinske , zemljačke i svake druge veze prolaze u životu, često na uštrb ovog društva kao što je ovde slučaj.

 

a onda se izvinjavam

svakako koristis prilicno zanimljivu terminologiju za opis ljudi koji pomocu veza i vezica traze prolaz u zivotu :)

greskom sam pomislio da taj termin koristis u smislu u kom se koristi sto na forumu, sto u rl, sto i sam potvrdjuejs u svom postu

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

1 aleksandar ce da svisne da ovo odbrani. jedva chekam.

 

ništa lakše, evo na primer ovako:

đilasovi drugari na tom mestu pravili kafić i nije im smetalo, pre njih je tu bila diskoteka i nisu se bunili.  a sada se gospoda bune, smeta im što je obnovljeno da traje večno i da bude dostupno svima da vide dokle seže naša prošlost...  šta je gospodo, stidite se prošlosti ovog naroda, a ne stidite ste što ste na iskopinama pravili kafić, objasnite vi meni... itd itd

Link to comment
17 minutes ago, desboj said:

Za vakta crvenih bila diskoteka na delu palate ispod hotela

Žuti pokrili drugi deo palate i otvorili kafić pored, kao i pored bazilike Dmitrove

Ovi sad prelaze nivo i betoniraju

Aj u 20 marke da će sledeći da ruše(što se uklapa u priču o hipodromu savršeno...)

 

A sta onda koj kurac radi tzv. strucna javnost koja dobiva platu da bude strucna i da digne glas protiv ovoga? Gde je zavod za zastitu spomenika, pa jebote, ako neki hirurg sutra upotrebi stolarski cekic za operaciju mozga (i ubije pacijenta) hoce li neko iz lekarske komore ili ministarstva zdravlja skociti da smiruje narod ili ce skociti da brani hirurga? Ovde imamo slucaj gde ministar brani jedan kratkorocni lopovluk sa dugorocnim posledicama.

 

Jebemte zemljo

Edited by Caligula
Link to comment
28 minutes ago, pbg12345 said:

a onda se izvinjavam

svakako koristis prilicno zanimljivu terminologiju za opis ljudi koji pomocu veza i vezica traze prolaz u zivotu :)

greskom sam pomislio da taj termin koristis u smislu u kom se koristi sto na forumu, sto u rl, sto i sam potvrdjuejs u svom postu

Ma zezam se, naravno da mislim na Torbica ekipu. 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...