Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

15 minutes ago, Aleksija said:

ne znam da li je poenta ovoga jasna: kada se hrana posalje ne brzom postom, nego cak kao obican paket, time se krse mnogi zakoni, izmedju ostalog i pravilo da hrana ne sme tako da se transportuje (otuda naziv promo materijal), a vrlo je moguce na taj nacin i ubiti/otrovati neke ljude. to ne bi smela da radi drzava.

"fakultetski obrazovani ljudi" (ovo ja naravno ne bih napisala, ali nisam htela da menjam post) na svim seminarima dobijaju sendvice, nekad mozda i manje bogate, ali za vecinu tih sendvica imaju garanciju da nisu proveli nekoliko dana na vrucini u postanskom skladistu ili kombiju. tako da nije poenta u tome, koliko god bilo suvisno u onom postu.

Da, to je suština. Ali, na sve to na pošiljci se potpisao gastro ekspert.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Bojan said:

Da, to je suština. Ali, na sve to na pošiljci se potpisao gastro ekspert.

Ima jedna jos sustinskija sustina: stepen devastacije elementarnih profesionalnih principa, moral da ne pominjemo.

Ne zato sto je covek nekakav gastro ekspert, nego zato sto se ogolila pozadina sarenih laza kao sto je City Magazin i gladne, surove i beskrupulozne pozadine koja iza takvih postupaka stoji.

Stepen bahatosti i ljubavi prema profitu ovde nema granicu: lik se 'ladno potpisao kao odgovoran za posiljku koja je dno dna u svakom pogledu-

Link to comment

Adresa sa koje je poslato je stambena zgrada pored koje prolazim svaki dan i u njoj nema nikakve prodavnice ili lokala. Ovo je neki preduzetnik sa firmom na kucnoj adresi.

Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

ne znam da li je poenta ovoga jasna: kada se hrana posalje ne brzom postom, nego cak kao obican paket, time se krse mnogi zakoni, izmedju ostalog i pravilo da hrana ne sme tako da se transportuje (otuda naziv promo materijal), a vrlo je moguce na taj nacin i ubiti/otrovati neke ljude. to ne bi smela da radi drzava.

"fakultetski obrazovani ljudi" (ovo ja naravno ne bih napisala, ali nisam htela da menjam post) na svim seminarima dobijaju sendvice, nekad mozda i manje bogate, ali za vecinu tih sendvica imaju garanciju da nisu proveli nekoliko dana na vrucini u postanskom skladistu ili kombiju. tako da nije poenta u tome, koliko god bilo suvisno u onom postu.

nisi ti bila gladna.

Link to comment
Quote

U ozbiljnim godinama otkrio da ume i ponešto da napiše o njima. Veruje da je obišao skoro sve restorane u Beogradu i Novom Sadu, i još neke po Srbiji, i o skoro svakom od njih pisao, u City Magazinu (sada i ubuduće), časopisu Vino & Fino i Yellow Cabu (nekada). Inače ne ume da kuva, ali voli da konzumira i proba. Ima diplomu Mašinskog fakulteta s kojim nema baš nikakve veze, osim činjenice da je solidan deo života, makar formalno, bio tamo. Bavio se trgovinom, ušao u svet knjiga i muzike i ostao tu. Voli da istražuje i pomera granice, daje prednost inovacijama u odnosu na klasiku, spreman da svim srcem podrži posvećenost i lični pečat u restoranima, i životu. Omiljeno jelo – neka nova kombinacija i neka nova kuhinja koju još nije probao. Gastro urednik i menadžer distribucije City magazina.

 

 

Sve je jasno iz kratkog zivotopisa.

Link to comment
10 hours ago, Delija67 said:

Adresa sa koje je poslato je stambena zgrada pored koje prolazim svaki dan i u njoj nema nikakve prodavnice ili lokala. Ovo je neki preduzetnik sa firmom na kucnoj adresi.

jel ti čuješ šta ti ja pričam... makart d.o.o. privredno društvo - delatnost: izdavanje knjiga. adresa u apru ta pored koje prolaziš. izdaju i distribuiraju knjige i časopise. između ostalog rade za govnarsko leglo u kom sam ja zaposlena... pa me zato i zainteresovao.

Link to comment
6 hours ago, *edited by mod said:

 

 

Sve je jasno iz kratkog zivotopisa.

 

treba ga namamiti na forum i postaviti za moderatora kulinarstva, da se i forum ovajdi od ovakvog strucnjaka i preduzetnika

Link to comment

ne raspadamo se. mi se transformishemo u sredinu pogodnu da snalazljivi uspeju a nesnalazljivi tavore. shto je svojevrsna pervertirana verzija vertikalne pokretljivosti, koju cemo svakako da ubijemo, vec jesmo. zar i amerike ne bije glas da je meka za snalazljive dry.png

 

za ovo smo se borili, da nam mashinski inzenjer sa izvesnim poznavanjem kulinarstva (chitaj ume da jede sam) shalje sendviche poshtom. shto je za nijansu bolje nego da nas lechi ona radulova sa izvesnim znanjima iz medicine i stomatologije ^_^

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
On 18.4.2018. at 19:49, maharaja said:

preovlađuje stav da je normalno i opravdano omlatiti ženu ako ti ne skuva ručak

 

to ima u svakom restoranu šta će ti žena za to

 

brak je i inače bio a tek je danas potpuno suluda institucija ceo život se drkaš s debilima jer si naseo na Evolutivnu Zamku a mogao si da čitaš moje postove na vreme i tako Prosvećen nastaviš da živiš ko grof :fantom:

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ne raspadamo se. mi se transformishemo u sredinu pogodnu da snalazljivi uspeju a nesnalazljivi tavore. shto je svojevrsna pervertirana verzija vertikalne pokretljivosti, koju cemo svakako da ubijemo, vec jesmo. zar i amerike ne bije glas da je meka za snalazljive dry.png

 

Gospa ljubo, ovo je ipak Afrika level snalazljivosti:

 

 

Edited by ObiW
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...