Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, I*m with the pilots said:

Centralno, kao u sred srede, okruzena drugim sobama i bez prozora? I ja bih ti rekla isto :P

ne tako centralno, i ne bez prozora, to je bila velika kuća :D

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovde je to sad veliki trend, otvorena kuhinja prema dnevnoj prostoriji, da domaćica (ili domaćin) može nešto da sprema a istovremeno bude u društvu sa ostakom familije ili gostima...

 

e sad ako novokomponovana gospodja ima poslugu koja će to da obavlja umesto nje...

Edited by braca
Link to comment

sad trolujemo temu, ali ajde, još samo ovo

 

nekada je tzv stambena kuhinja bila uobičajena kod nas

pa je mama kuhala a deca pisala zadaću za trpezarijskim stolom (sad može i tata, nemam ništa protiv :D)

 

pitanje je ličnih preferenci, ali ja ne volim da sama provodim sate za šporetom

Link to comment
5 minutes ago, Moća said:

Meni je kod tih kuhinja u centr problem miris. Sve sto se sprema oseti se u celom stanu ma koliko bio jak respirator. Zato sam pre za kuhinju uza zid sa prozorom da tera mirise napolje.

 

Pa to. U novogradnji u mom kraju gotovo po pravilu stavljaju kuhinjske elemente u cosak dnevne sobe (i to onda zovu kujnom, tj. kada se nabraja sta sve ima u stanu kazu "dnevna soba, kujna, prva spavaca, druga spavaca.." ), i vrlo cesto u cosku koji uopste nema prozor. Uvek se pitam koji pajser to moze tako projektovati, ali ljudi jos cudnije mi je da to ljudi kupuju. Verovatno oni koji skuvaju nesto jednom mesecno.

Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Meni je kod tih kuhinja u centr problem miris. Sve sto se sprema oseti se u celom stanu ma koliko bio jak respirator. Zato sam pre za kuhinju uza zid sa prozorom da tera mirise napolje.

kad vec pomenu respirator, imam problem sa mojim

od starta radi jako bucno. ima neka tri nivoa rada. vec i na prvom je dosta bucan, ali prvi i drugi zapravo nikad i ne koristim, jer nemaju efekta. posto vecina onog sto izlazi iz npr rerne u tom slucaju odlazi negde na stranu, a ne gore prema/u sam raspirator. na trecem nivou radi solidno, ali je buka bas preterana

 

jel postoji mogucnost da je tu nesto pogresno postavljeno?

Link to comment

kako sad sa bujom u razred? jel nije faljgej fruške naše gore list  govno?

 

i zašto govorite klikbajt a ne klik bejt?

 

sa ka me jahlatola napizdi. 

Edited by nisam ja
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

kad vec pomenu respirator, imam problem sa mojim

od starta radi jako bucno. ima neka tri nivoa rada. vec i na prvom je dosta bucan, ali prvi i drugi zapravo nikad i ne koristim, jer nemaju efekta. posto vecina onog sto izlazi iz npr rerne u tom slucaju odlazi negde na stranu, a ne gore prema/u sam raspirator. na trecem nivou radi solidno, ali je buka bas preterana

 

jel postoji mogucnost da je tu nesto pogresno postavljeno?

jel spojen na otvor za ventilaciju ili izbacuje vazduh u prostoriju?

Link to comment

E dudo, ajd da negde krenemo sa tom pričom o kuhinjama i "modernim idejama" cenim da bi bilo svega ;-) .
A možda i postoji topić samo sam ja lenj da nađem...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
9 hours ago, levi said:

pa dobro, samo daju publici ono što se traži. da ljudi to sve ne gutaju halapljivo, ne bi im se ni serviralo

Problem je što postoji prethodni korak, tj. ubeđivanje čitalaca/gledalaca da je baš to ono što im treba i što im nedostaje. Nisu ljudi ovde npr. odjednom krenuli da kukaju da im fale reality show programi pa su im mediji samo izašli u susret. Taj argument je uvek bio šupalj. 

Link to comment
2 minutes ago, bigvlada said:

Problem je što postoji prethodni korak, tj. ubeđivanje čitalaca/gledalaca da je baš to ono što im treba i što im nedostaje. Nisu ljudi ovde npr. odjednom krenuli da kukaju da im fale reality show programi pa su im mediji samo izašli u susret. Taj argument je uvek bio šupalj. 

 

NIsu, ali su ih svakako oberučke prihvatili.

Link to comment
27 minutes ago, bigvlada said:

Problem je što postoji prethodni korak, tj. ubeđivanje čitalaca/gledalaca da je baš to ono što im treba i što im nedostaje. Nisu ljudi ovde npr. odjednom krenuli da kukaju da im fale reality show programi pa su im mediji samo izašli u susret. Taj argument je uvek bio šupalj. 

 

ne. ima i pretpretkorak, kad se desi nesreća  svi se okrenu da pogledaju

to je tako oduvek, pre nego što su izmišljeni realitiji i žuta štampa

 

normalno je kad se desi nešto, da ljude zanima da saznaju detalje, nije to ništa novo, ni strašno

Edited by levi
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...