Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Sad videh ovo. Jel neko ima vise informacija? Da li je ovo tacno i kakva je procedura oko nabavke  udzbenika za slepu i slabovidu decu i omladinu? Da li pomaze drzava, savezi slepih i slabovidih ili su prepusteni sami sebi? Znam da savezi pomazu kod nabavke raznih pomagala, ali za knjige nisam u toku. 

Edited by Nesh
Link to comment

odnos medija prema smrti sina zike todorovica

evo sad gledam nesto sajt blica, tamo naslov "detetovo lice je bilo sivo"

ubedjen sam da dobar deo tih likova po nasim medijima jedva ceka da se desi nesto ovako da bi imali o cemu da pisu i utrkuju se ko ce dalje otici

 

apsolutni pobednik je ono govno fegelj ili kako vec, u tvitu je optuzio todorovica da je glumom u filmu gde siluju bebe "od boga prizvao" kaznu

Link to comment

Takvi likovi po medijima što uzrujano trljaju ruke na takve vesti, pa njih ima svuda po svetu, nismo mi stoku izmislili.

Doduše, uspešno je gajimo.

 

Taj Fajgelj je i kao klinac bio sadista. Bio sam s njim u razredu jednu godinu u srednjoj. Minijaturni lik, ali je sa zadovoljstvom zajebavao i maltretirao slabije od sebe, odnosno, one za koje je imao ledja. Posedovao je i neku napabirčenu elokvenciju.

 

Moja buduća devojka ga je istukla. :wub:

Nju nije smeo da zajebava.

 

Za mene su mislili da sam lud pa me niko nije dirao.

Link to comment
37 minutes ago, Bujodrag said:

Takvi likovi po medijima što uzrujano trljaju ruke na takve vesti, pa njih ima svuda po svetu, nismo mi stoku izmislili.

Doduše, uspešno je gajimo.

 

Kod nas je to mainstream, a normalni naslovi tj novine se broje na prste jedne sakate ruke. 

Inače, za ono što želim onima koji klikbajtuju i povećavaju tiraž sa takvim naslovima verovatno bih dobio bar dvonedeljni ban pa ću da preskočim. Govna smrdljiva. 

Link to comment
35 minutes ago, Mil@n said:

 

Inače, za ono što želim onima koji klikbajtuju i povećavaju tiraž sa takvim naslovima verovatno bih dobio bar dvonedeljni ban pa ću da preskočim. Govna smrdljiva. 

 

Preskoči, ali ne zbog bana, a ne treba ni želeti zlo drugima, nego zato što su govna.

To se preskoči kad se nadje na ulici, ili se skloni nekim štapom.

Govno je govno. neko možda posluži kao djubrivo za njivu ali to je mali deo sveukupne govnjivosti.

 

Svi da se vole i ljube, to ne znači da smo svi lepi i da svi treba da se volimo i ljubimo. To je samo izraz nade da će stvari biti bolje a ulice čistije.

 

Jednog dana, možda, biće lepšije, što b' rek'o Sem gemdži.

Link to comment

Tako je ono govno kao neki urednik iz Kurira pravdao tu nekrofiliju kod ubistva:
"Mi tako guramo MUP da brže reši zločin
Nama neko otvori vrata nije baš da uskačemo kroz prozor..."
Mamu im njihovu..


...shiit has hit the fan....

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

pa dobro, samo daju publici ono što se traži. da ljudi to sve ne gutaju halapljivo, ne bi im se ni serviralo

pa nije dobro

mediji treba da imaju valjda i neku prosvetiteljksu ulogu

 

da ja radim samo ono što mi investitor traži, lepe bi to kuće bile, nego se sa svakim projektom bavim i obrazovanjem investitora

to mi je jednostavno dužnost, poslovna etika mi ne dopušta da dozvolm čoveku da seje đubrad naokolo

 

Link to comment
27 minutes ago, dùda said:

pa nije dobro

mediji treba da imaju valjda i neku prosvetiteljksu ulogu

 

da ja radim samo ono što mi investitor traži, lepe bi to kuće bile, nego se sa svakim projektom bavim i obrazovanjem investitora

to mi je jednostavno dužnost, poslovna etika mi ne dopušta da dozvolm čoveku da seje đubrad naokolo

 

:lolol: idi bre Dudo u dupe. Tacno sam poceo da zamisljam coveka, kog su mediji prosvetlili. Rijalotaur.

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

sad zamisli investitora emoji4.png

sent from bubamoto
 

to je teško i zamisliti :D

 

joj, kad bi vi znali sa kakvim idejama ljudi nastupaju , qq i lele

 

jedna (a ta je još bila i simpatična), kad je videla da sam joj stavila kuhinju relativno centralnou kući, poludela

kaže, ma nosi mi tu kuhinju negde u ćošak i smanji, neću više da viidim kuhinju u životu :lol:

Link to comment
12 minutes ago, dùda said:

jedna (a ta je još bila i simpatična), kad je videla da sam joj stavila kuhinju relativno centralnou kući, poludela

kaže, ma nosi mi tu kuhinju negde u ćošak i smanji, neću više da viidim kuhinju u životu :lol:

Centralno, kao u sred srede, okruzena drugim sobama i bez prozora? I ja bih ti rekla isto :P

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...