Jump to content
IGNORED

Melodije za dobro jutro


maheem

Recommended Posts

Pa gde ti to nadjes... danima se ubih da nadjem nesto novo italijansko a da nije auto-tune ft. Drake i tome slicno (kao da i nije italijansko), a takodje da ne lici ni na U2+Zucchero...

 

Spotifaj algoritam nume nista neenglesko...

Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

Pa gde ti to nadjes... danima se ubih da nadjem nesto novo italijansko a da nije auto-tune ft. Drake i tome slicno (kao da i nije italijansko), a takodje da ne lici ni na U2+Zucchero...

 

Spotifaj algoritam nume nista neenglesko...

 

zapravo i nadjoh putem spotifaja:)) da ne verujes! istina, stvarno je tesko naci dobre neengleske stvari.

juce dok sam prala prozore slusala mininu interpretaciju oggi sono io (alex brittija), odabrala je kao 'go to song radio' i ova bese u miksu. ali mislim da ova stvar nije bas nova... ali znace vise tamosnji 'talijani :) 

Link to comment

Sastavio sam vec veliku italijansku plejlistu ali znantno pretezu istorijski favoriti (samo mi fali Caruso)... Hteo sam to malo da podmladim, medjutim kao i svuda, tamo negde 1970-tih stvari mi se cine najzanimljivije...

 

Juce je to bila "Mafia" legende Domenica Modugnoa, a danasnje otkrice (pored Noemi) je Giorgio Gaber... Negde iz generacije Celentanoa, ali je umro sad vec poodavno... Znao sam da ce mi se negde isplatiti ucenje italijanskog, nije samo od koristi za citanje etiketa na pozadini vinskih flasa...

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 31.10.2020. at 12:42, Indy said:

PS. Ali, Brićole otkida... ne mogu da nađem druge njene stvari tog kalibra na spotifaju... možda je to ipak bio samo one off.

 

 

 

i meni se cini. ovo ostalo joj je bas cheesy-ish pop.

 

lepo jutro! i jos jedan donut-day:)

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...