Jump to content
IGNORED

Uragan Sendi, play-by-play


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    23

  • 3opge

    22

  • Indy

    18

  • WTF

    12

imam sixpack vodica, jedno 6 konzervi tune, kutiju ovcije fete i 2 hleba, bice dosta.jos nista narocito ovde, pirka po malo, gledam na reku, okean* je od mene mozda pola milje.jedino nemam camac ali valjda nece da ga zacunami vise od drugog sprata.*dobro ne bas okean nego LI sound, septicka jama Njuce

Edited by 3opge
Link to comment
Interesantno je primetiti da je pogibija 60+ ljudi u Karibima, od istog ovog Sandyja, prosla gotovo nezapazeno u medijima.
ovo nije tacno, na svim mogucim vestima to je prva recenica
Link to comment
imam sixpack vodica, jedno 6 konzervi tune, kutiju ovcije fete i 2 hleba, bice dosta.jos nista narocito ovde, pirka po malo, gledam na reku, okean* je od mene mozda pola milje.jedino nemam camac ali valjda nece da ga zacunami vise od drugog sprata.*dobro ne bas okean nego LI sound, septicka jama Njuce
Ako ti nisu rekli da treba/mora da se evakuises, onda bi trebalo da budes OK. Ako zivis sam, onda si i OK sa zalihama koje imas. Naravno, nadam se da imas baterijsku lampu, baterije i slicno. Napuni telefon, iPod, iPad i ostale naprave. Imaj kod sebe bar jedno $200 u cashu. Ako imas kola nadam se da je rezervoar pun i sa si ih parkirao (ako imas mogucnosti naravno) u neku garazu ili negde gde nece da ih odnese poplava ili da neko drvo padne na njih. Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Ako ti nisu rekli da treba/mora da se evakuises, onda bi trebalo da budes OK. Ako zivis sam, onda si i OK sa zalihama koje imas. Naravno, nadam se da imas baterijsku lampu, baterije i slicno. Napuni telefon, iPod, iPad i ostale naprave. Imaj kod sebe bar jedno $200 u cashu. Ako imas kola nadam se da je rezervoar pun i sa si ih parkirao (ako imas mogucnosti naravno) u neku garazu ili negde gde nece da ih odnese poplava ili da neko drvo padne na njih.Sent from my iPhone using Tapatalk
haha ma kakva evakuacija, jos razmisljam da li da idem na hajking u neko brdiste danas pa iz prve ruke da uzivam uz vetric i kisicuprosle godine kad je osinuo onaj sneg u oktobru izlomio silno drvece, saobracaj je bio skoro paralisan taj dan, sutradan opicili hajking po nedirnutom snegu, bilo super. vodio i herra da malo vezba. Edited by 3opge
Link to comment

4 litara imam. dosta.... imam i baterijske lampe... cini mi se da je vetar vec jaci nego za irene, makar se u mojoj ulici vise oseca. starbucksovi zatvoreni, a delovi williamsburga evakuisani...

Link to comment
4 litara imam. dosta.... imam i baterijske lampe... cini mi se da je vetar vec jaci nego za irene, makar se u mojoj ulici vise oseca. starbucksovi zatvoreni, a delovi williamsburga evakuisani...
zatvori prozore i drzi se dalje od njih, mogu stakla da puknu usled podpritiska kad siba vetar. ma znas to sigurno...
Link to comment

cuvajte se, drugari. teacher ce da zatvori forum negde oko pola 10 po nasem, pa ne znam da li ce biti otvoreno oko 1am, te se pliz javite prvom prilikom na forum sutradan.drug mi radi u kornelovoj bolnici kod queens borough mosta i okacio je sliku FDR drajva da je voda pocela da ga preplavljuje. :(

Link to comment

Bice zurka ako poplavi metro u NYC, steta bi bila par desetina milijardi. Trenutno, Hadson i Ist river prelivaju a da glavni udar nije ni poceo. Izgleda da ce problem biti u Bruklinu, gde preliva lokalna recica puna industrijskog otpada (Gowanus canal).DC nista za sada, mada bi moglo da dodje do potapanja metroa. Prednost je to sto su samo dve linije pod vodom.

Edited by Gandalf
Link to comment

kazu da je veoma mala sansa da metro ne bude poplavljen, otprilike se svode izjave na "radimo sta mozemo, ali ovo je visa sila". gledam agencijske slike, Hadson se bas lepo izlio kod Hobokena, gradjani koriste priliku da se slikaju pored poplavnog talasa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...