Jump to content
IGNORED

Uragan Sendi, play-by-play


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa u NY se tek ocekuje sutra popodne, te evakuacije i opsadno stanje se objavljuje bar 1 dan unapred, nece valjda 2-3 sata pre nego sto uragan udari. U NC su efekti poceli da se osecaju jos u petak oko podneva, a za juzni deo NC obale je od jutros prakticno sve gotovo. Za mene bi najbolja fora bila da ih Sandy zajebe i uopste ne skrene na levo, nego samo da nastavi ovako na severoistok i eventualno malo potkaci Newfounland :lolol:

Link to comment
  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    23

  • 3opge

    22

  • Indy

    18

  • WTF

    12

Javni transport sutra nece raditi u DCu, NYu i Filadelfiji. Ovde sutra nista nece raditi - drzavne institucije, univerziteti, sve je zakljucano. u prodavnicama su pokupovali svu vodu, sve police prazne. :D

Edited by Gandalf
Link to comment

Dekadencija zapadne civilizacije, dosli smo do (pokusaja) preventive i zastite svega i svacega. Uljuljkani u svoju komfornu svakodnevnicu, zamisljamo da je moguce voditi ratove bez zrtava, imati globalno selo i istovemeno spreciti putovanje virusa, izbeci prirodne nepogode...

Link to comment
Dekadencija zapadne civilizacije, dosli smo do (pokusaja) preventive i zastite svega i svacega. Uljuljkani u svoju komfornu svakodnevnicu, zamisljamo da je moguce voditi ratove bez zrtava, imati globalno selo i istovemeno spreciti putovanje virusa, izbeci prirodne nepogode...
to to, samo brani Njujork od srBova Njujorcana :lolol: sta oni znaju, oni samo zive u Njujorku. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
to to, samo brani Njujork od srBova Njujorcana :lolol: sta oni znaju, oni samo zive u Njujorku.
meni nije jasno sta si hteo da kazesruku na srce, nije mi sad bas sasvim jasno ni sta sam ja hteo da kazemmatori namcor koji dobacuje iz coska kako je nekad bilo bolje, nisu nas (toliko) plasili olujama, zarazenim pilicima, ludim kravama... sta bi sa onim vakcinama?
Link to comment
Javni transport sutra nece raditi u DCu, NYu i Filadelfiji. Ovde sutra nista nece raditi - drzavne institucije, univerziteti, sve je zakljucano.u prodavnicama su pokupovali svu vodu, sve police prazne. :D
Народе, имајте малко водеза резерву, нешто конзерви. Ко је био у је био у једном од тих урагана зна да то уопште није за спрдњу, и да такву диљу природу у Јевропи ми нисмо имали. Држите се, и јавите ако шта треба да се помогне.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...