Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

čitam biografije kandidata za novog rektora i plačem od smeha

dopis koji je dekan jednog fakulteta poslao za jednog od kandidata počinje sa "poštovani gospodine Rektore profesore" :laugh:

 

 

malo mi bezveze da opanjkavam šta su kandidati pisali u svojim biografjama i programima, samo se smejem i sablažnjavam ko ceca bojković

 

 

Link to comment
2 hours ago, beyoncé said:

miloš nedeljković, mašinski

aleksandar lipkovski, matematički

ivanka popović, TMF

 

poglej, dosta je zabavno

pogotovo ova dvojica

zbog ovog posta sam otisao na internet prezentaciju masinskog fakulteta i jako me je sramota, iako nisam clan vec ihahahaj

Link to comment
On 4/6/2018 at 4:13, gospa buba said:

aaa to tebe muchi. nachi da ne daju 5% budzeta na promociju :lol:

Bože ne znam kako ovo da pitam,

 

ali ajde neko ko je na UBG da mi kaže ime onog studenta koji je otišao na doktorske u CERN a nije bio ni diplomirao sa fizičke hemije.

bio je na jutjubu kod M. Marića u golom životu.. može i u PM ako vam je blam da ga pominjete ovako javno.

Link to comment

nisam znala gde sa ovom vešću, pa rek'o, ajd' ovde ću...

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/danas-je-vaznije-nego-ikad-voditi-bitke-na-pravoj-strani/

dakle, srdja popovic izabran od studenata, za rektora najstarijeg skotskog univerziteta?!? 

je l' to obicaj generalno, ili su ovi skoti narocito ekscentricni?

meni sve to lici na neku lakrdiju, generalno, sve sa njim u vezi i jeste lakrdija, al' ovo mi je ipak previse :D

Link to comment

Rektor kod njih nije isto što i rektor kod nas, sa vikipedije:

The role of the rector is considered by many students to be integral to their ability to shape the universities' agenda, and one of the main functions of the rector is to represent the interests of the student body. To some extent the office of rector has evolved into more of a figurehead role, with a significant number of celebrities and personalities elected as rectors

Link to comment
17 minutes ago, nezvanova said:

nisam znala gde sa ovom vešću, pa rek'o, ajd' ovde ću...

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/danas-je-vaznije-nego-ikad-voditi-bitke-na-pravoj-strani/

dakle, srdja popovic izabran od studenata, za rektora najstarijeg skotskog univerziteta?!? 

je l' to obicaj generalno, ili su ovi skoti narocito ekscentricni?

meni sve to lici na neku lakrdiju, generalno, sve sa njim u vezi i jeste lakrdija, al' ovo mi je ipak previse :D

 

Rektor srp. = Vice Chancellor eng.

Otprilike.

Link to comment
On 4/8/2018 at 13:24, MilenaS said:

Bože ne znam kako ovo da pitam,

 

ali ajde neko ko je na UBG da mi kaže ime onog studenta koji je otišao na doktorske u CERN a nije bio ni diplomirao sa fizičke hemije.

bio je na jutjubu kod M. Marića u golom životu.. može i u PM ako vam je blam da ga pominjete ovako javno.

 

stefan vlajkovic

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...