Jump to content
IGNORED

Lose Navike

Miralem

Recommended Posts

kao sto nam je svima poznato, svi mi imamo po neku losu naviku. neko vise, neko manje. evo, cak i ja. juce sam se, iz nekog razloga, masio rukom pod sto, i- imam sta da zateknem! gomila slina od kojih sam, nonsalantno, mesecima pravio grudvice i tamo ih lepio. tzv groblje slina. umesto da ustanem i bacim ih tamo gde se sline vec bacaju.eto, ja sam saopstio svoj greh forumskoj rupi, te skinuo breme. a vi?

Edited by Miralem
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miralem

11

• Аврам Гојић

5

• maheem

6

• Lancia

6

Top Posters In This Topic

Krvnički šutiram đubre koje komšije ostavljaju ispred vrata. Ne znam da li je to dobro ili je zlo.
zar nije varvarogradsko ostavljanje/bacanje smeća ispred vrata jedna od urbanih legendi?

ja kad god sednem da piskim u kucnim uslovima ja uzmem cotton buds po refleksu da cistim usi, sto ce reci da to radim u proseku 3-4 puta dnevno, a to ne valja za usi.

zar nije varvarogradsko ostavljanje/bacanje smeća ispred vrata jedna od urbanih legendi?
to raspravi sa onim ko je rekao tako nesto, posto ja nisam.

jedna od poslednjih loših navika mi je razvrstavanje đubreta, da ne kažem reciklaža.osim što mi je cela kuća puna uredno naslaganog otpada, ova navika iz dana u dan ojačava moju mržnju prema ljudima, i to onim najbližim. sve ih više prezirem, osuđujem, gadim ih se... mešaju mi konzerve sa pikavcima, kutije od noblica sa ljuskama od povrća... sve u svemu gledam ih drugim očima i postaje neizdržljivo. mislim da ću čak morati da počnem da pijem lekove za smirenje.

Krvnički šutiram đubre koje komšije ostavljaju ispred vrata. Ne znam da li je to dobro ili je zlo.
u svajcarskoj to gospodski resavaju. drugarica rece da je jednom slucajno u cirihu zaboravila kesu ispred vrata dok se pakovala da krene. kad se vrnula, u jednoj bravi cioda, u drugoj zvake.
to raspravi sa onim ko je rekao tako nesto, posto ja nisam.
Bacanje djubreta sa prozora je najveci beogradski fantazam, svi se zale na to a gotovo niko nije video nekoga da to radi.
on topik: zavučem ruku u pantalone dok gledam tv.

ponovo kazem, raspravi to sa onim ko je rekao ovo za ostavljanje djubreta ispred vrata, posto ja to nisam rekao.idi bolje na moderaciju i resi ovu zabunu sa KL-om, ostavlja jako mucan utisak

• Create New...