Jump to content
IGNORED

KK Metalac


misko maric

Recommended Posts

Klub koji ima u svojim redovima jednog Kapitena, treba valjda da ima svoj prostor na PPP?!Ja inače od malih nogu navijam za Metalac, o čemu svedoči slika Nebojše Matića Rogača na mom avataru. Sada je ta ljubav još jača.Ima li šanse da KKM uzme neku titulu, ipak je Pera navikao na podizanje pehara?

Link to comment

Ima li sanse da Valjevo napokon dobije pristojnu halu? Znam da su socijalisti nesto poceli da grade jos krajem devedesetih, ali je to kasnije obraslo u korov, i vise se ne pominje. A cinjenica je da bez nove hale Metalac ne moze da razmislja o kosarci na nekom vecem nivou, npr. o Jadranskoj ligi.

Link to comment

Razmisljao sam i ja o ovome sto kaze NIkodije, hala u kojoj Metalac trenutno igra je blagi uzas. Preuredjen magacin jos tokom 60-tih godina. A za novu halu u Valjevu nema nista novo, trebala je da bude izgradjena pored Poljprivredne skole ali sve sto su stigli da naprave su temelji koje su kasnije minirali. Jos tuznija je stiuacija sa halom u Mionici kod koje su zavrseni gubi radovi i tako stoji nezavrsena vec mislim 10 godina.

Link to comment
Klub koji ima u svojim redovima jednog Kapitena, treba valjda da ima svoj prostor na PPP?!Ja inače od malih nogu navijam za Metalac, o čemu svedoči slika Nebojše Matića Rogača na mom avataru. Sada je ta ljubav još jača.Ima li šanse da KKM uzme neku titulu, ipak je Pera navikao na podizanje pehara?
Sta ces ti na ovom topicu? :s_c:odoh da se samoubijem, kad ja, 1 Valjevac, ne otvorih topic o svom Metalcu...
Ima li sanse da Valjevo napokon dobije pristojnu halu? Znam da su socijalisti nesto poceli da grade jos krajem devedesetih, ali je to kasnije obraslo u korov, i vise se ne pominje. A cinjenica je da bez nove hale Metalac ne moze da razmislja o kosarci na nekom vecem nivou, npr. o Jadranskoj ligi.
Ima. Kad i Bg dobije Prokop.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...