Jump to content
IGNORED

World of Warplanes


bigvlada

Recommended Posts

Priprema se božanski vetar. :cool:wowp_plane_render_j7w3_1024x768_en.jpgOvaj nepostojeći avion je rađen na osnovu dva stvarna projekta. Prvi je bio mornarički Kyushu J7W1 Shinden koji je stigao do faze prototipa a drugi je njegova mlazna varijanta Kyushu J7W2 Shinden Kai, koji je ostao na papiru. Ovaj drugi bi mogao biti i prvi projekat mornaričkog mlaznog lovca u istoriji da nisu ostali bez sirovina, benzina i nosača aviona.

2h3y2b8.jpgmx2d6o.jpg20tqzv9.jpg2ziwown.jpg1zdabn8.jpg2uszd34.jpg2i92eyu.jpg

Link to comment
hmm, ne znam da li bi neki servis mogao da mi preradi Kempston Competition pro 5000 na USB pa da ove sa force feedback džojsticima i ostalim kerefekama pitam za zdravlje. Njime sam igrao prvu CD arkadnu pucačinu, Rebel Assault.
ja te kerefeke nemam. imam ovaj vec cetiri godine i ako jednog dana uspem da ga izgubim, propijem ili tako nesto (ne vidim nacin da se polomi ili pokvari) pokusacu da pronadjem isti model.sl-6640-sbk_rgb_002.jpg
Link to comment

Sreća da igra ponekad pukne, da nije tako, ništa ne bih stigao da uradim od posla koji imam.Dešava li se još nekom da ponekad puknu teksture terena, najčešće na mapi "Harbor", pa letenje postaje rizično jer se vidi drveće ali ne i površina brda?I može li neko da mi objasni pojam "Free expirience", čemu tačno služi?

Link to comment

To ti je iskustvo, koristiš ga kao valutu prilikom istraživanja. Za svaki novi avion moraš prvo da potrošiš iskustvo kako bi ga istražio, a onda keš kako bi ga kupio. To važi i za nadogradnje pojedinih komponenti aviona i kompletnih modifikacija (npr. kada hoćeš da nadogradiš 109B na 109C). Sa svakom novom tehnološkom klasom, te cifre rastu.Kada igra bude zvanično puštena u promet, za pravi novac ćeš moći da kupiš zlato, koje se može konvertovati u iskustvo i keš. Drugim rečima, onaj ko ne želi da se muči može da kupi najjaču verziju svakog aviona u svojoj klasi. I da ga onda operu u 50 partija zaredom jer je išao prečicom, tj. nema iskustva u pilotiranju nekim mlaznjakom. Dvokrilci se ponašaju potpuno drugačije od monokrilaca, a očekujem istu promenu kada se dočepam nekog mlaznjaka. Plus što lovci klase 7 imaju i nevođene rakete kojima te upucaju za sekund pa se i o tome mora voditi računa kada ste nekom na nišanu.Da kucnem u drvo, meni nijednom nije puklo, a nisam imao ni problema sa teksturama tako da ti tu ne mogu pomoći.Ja imam sesije od 15-20 minuta i tih 3-4 partije su mi dovoljna doza. :)

Edited by bigvlada
Link to comment
To ti je iskustvo, koristiš ga kao valutu prilikom istraživanja. Za svaki novi avion moraš prvo da potrošiš iskustvo kako bi ga istražio, a onda keš kako bi ga kupio. To važi i za nadogradnje pojedinih komponenti aviona i kompletnih modifikacija (npr. kada hoćeš da nadogradiš 109B na 109C). Sa svakom novom tehnološkom klasom, te cifre rastu.
Ma znam ja to, na V sam klasi aviona, ali da bih istražio novi avion (na primer 109C), moram da steknem expirience na prethodnom (109B). Ali postoji gore desno Free Expirience, ne znam koja je njegova uloga.
Link to comment

Njega trosis nezavisno od toga na kom si ga avionu stekao. Što se tiče zlata, neće moći da se direktno konvertuje zlato u exp, nego recimo moći će da se konvertuje obično iskustvo u free iskustvo.

Link to comment
Njega trosis nezavisno od toga na kom si ga avionu stekao.
Drugim rečima, ako imam na primer 1000 free exp. i avion A sa 9430 exp, i hoću da istražim avion B koji "nasleđuje" A i za koji je potrebno 10000 exp, ja to mogu zahvaljujući free exp. koje se sabira?
Link to comment

imam jedno pitanje -koliko vremena treba kad unseš aktivacioni kod iz SK dok ti ne pošalju mail za skidanje igre?stiglo - sad još da skinem ...PS meni stoji ovo u fioci tek sam se danas setio da ga aktiviram. :isuse:

Edited by steins
Link to comment

Sa novom verzijom je mnogo teže naciljati protivnika, nišan se trese kada se mimoiđem sa nekim. Igra je brža. Dobar je štos da protivnika vidiš tek kada ti je u krugu od 200m. Primetio sam i da se topovi sada mnogo brže zagrevaju od mitraljeza.I bombardovanje je mnogo teže, bombe moraju da se ispuštaju ranije, što je realno. Samo na mapi pacifik ja nema šanse da u sumrak vidim zeleni indikator na tamnoj površini vode. Ispromašivao sam se za sve pare. Tu sam prisustvovao i događaju gde je čovek sa F2F oborio devet aviona i uništio šest ciljeva na zemlji. Bio u pravo vreme na pravom mestu da ih dokrajči, iako su gotovo svi imali kvalitetnije avione od njega. Ja sam bio jedini preživeli pored njega, ali bez obaranja. Srećom, lova se dobija za sve što pogodite, čak i kada recimo skladištu spustite health sa 100 na 99%. Moj najbolji rezultat sa lovcem je četiri komada a sa bombarderom 11 uništenih ciljeva na zemlji. Tu sam isti sa još par ljudi koje sam video da su uspeli isto. FW57 nosi najviše bombi od svih dvomotornih aviona koje sam do sada sretao ali mu je naoružanje bedno tako da će se desiti dve stvari pre nego što pokušate da dostignete 12: neko će vas upucati na brzinu ili će vaš tim pobediti.

Edited by bigvlada
Link to comment

meni je ovo neigrivo - mnogo se čeka na red a kad upadneš u fajt sva je prilika da će te izrešetati oni sa boljim avionima u roku od odmah - što znači ponovo na čekanje i tako u krug...:(

Link to comment

jes da prolazim ko Žare u Partizanskoj Eksadrili sa onim dvokrilcem....na kraju, hoću, mazohista sam ja stari, ali me nervira što se bre bezobrazno mnogo čeka. dok upadnem ponovo, splasne mi adrenalin i upucaju me ko zeca,

Link to comment

Nekom logikom, pre upadaš sa teškim lovcem nego sa lovcem, jer ih manje ljudi koristi, naročito posle upgrade-a na verziju 0.3.4. Drugo, većina je na prvom ili drugom nivou pa je tu mnogo veća gužva. Kasnije postaje mnogo lakše, npr. kada sa emilom dospeš na mapu punu protivničkih Ar 80. :wicked:A da secka secka, u jednom trenutku mi lag bio 160 i naravno nafilovaše me olovom.

Edited by bigvlada
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...