Jump to content
IGNORED

50 godina James Bond-a


Poludziber

Jedini pravi Bond  

49 members have voted

  1. 1. Ko je najbolji Bond?

    • Sonko Neri
      28
    • Rodjer Mur
      8
    • Australijski nicim izazvan Bond
      0
    • Timoti Dalton
      4
    • Pirs Brosnan
      4
    • Ovaj novi koji nikako da mi legne(tm)
      5


Recommended Posts

Prvi bond koga sam gledao je bio Moonraker. I dalje mislim da je što se tiče lokacija to najbolji film. I igra zuba :) (koji je sinonim za glavnog pomoćnika glavnog negativca). Da je samo umesto Hugo Draxa bio Blofild (i to Donald Pleasence ) bio bi savršen. Nažalost, Bonda više nema. Savremeni trend obesmišljavanja legendi je odneo novu žrtvu. Gledanje Skyfall-a se može porediti sa situacijom gde vam zubar više časova pipka otvorene, žive živce. Navodno ga ubiju i sahrane? Bilo.Vožnja motora po krovovima? Bilo. Istanbul? Po koji put?Napad na MI 6? Bilo.Nezadovoljni bivši agent? Bilo. Pištolj iz koga samo on može da puca? Bilo. Neki će reći ,ali, ali ovo je rebbot franšize. Da li je neko od tih marketinških stručnjaka pitao poštovaoce 007 da li im je potreban fucking reboot franšize? Jel' treba da kao Spajdermena svakih par godina kreću sa novim prvim filmom jer je prethodni toliko lo[ da ga niko nije gledao?Posebno me vređa (da, vređa) šaljenje sa nekim od ikona serijala, i tu prvenstveno mislim na Aston Martin DB5 i Q-a. Zbijanje šala sa sedištem za izbacivanje? Q koga u UK ne bi pustili u pab jer nema 21 godinu. Hej, Q! Desmond Llewelyn aka Major Boothroyd! What the fuck is this shit? Spy Kids? Mission Impossible? Postao je plav, klempav, pijanica, biseksualac, bradat.bond.jpgOvo treba da bude Bond? Za ovo u engleskom jeziku postoji izraz: bum. Smori se jer je ranjen pa baulja od jednog do drugog bara po turskim plažama? Čeka u tunelu da vidi plamen pa se onda baca u stranu?Bond koji promašuje mete na poligonu? Na to đubre od scene imam samo jedan komentarhttp://www.youtube.com/watch?v=L7J48gT_z_AYou won't kill me, you'll miss me too much. Paf. I never miss. Za kraj, druga najprepoznatljivija bond tema, kao opelo za agenta koji je poginuo prilikom pada Antonova 124. http://www.youtube.com/watch?v=V8VUGVX9jbA

Link to comment

Potpis, pretvorili su Bonda u 'Umri muski' fransizu, a Krejga kao Bonda necu ni da komentarisem. Nije problem ni u rebooth-u, moze i to da se odradi kvalitetno, ali ovo nema nikakvog smisla. Neki kojima se dopada kazu da je ovakav Bond realisticniji, kao blizi pravom muskarcu, ali za mene Bond i ne treba da bude realistican!

Link to comment

Sve te sitnice iz proslih Bondova nisam video kao nesto "pokradeno" ili nuzno lose, vec kao gomilu sitnih omaza Bondu na 50 godina od prvog filma. A sto se realnosti tice to je jednostavno moralo da udje u reboot jer je nakon one katastrofe sa Madonom, virtuelnom realnoscu, zaustavljanjem srca, nevidljivim automobilom i belim severno korejancima sa dijamantima u faci opasno je pretilo da Bond nestane i da ga preuzmu XXX-ovi, Bornovi i Eathan Huntovi koji su namirisali krv i krenuli da se stancuju.

Link to comment

Skyfall mu dodje ko kineska verzija Batman Begins. Moj omiljen moronluk je kad mali Q pretrazuje face po sigurnosnim kamerama - ne, to nije realisticno, Vec 10 godina radi kompjutersko prepoznavanje face, pa policija u tom Londonu ga koristi majkumu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 9 years later...

Ja da dizem temu iz mrtvih posle skoro 20 godina..ajd

Bonda sam uvek dozivljavao kao dobru zabavu,sto ne znaci da mi se bas svaki film  svideo..cak mislim da  moja Bond misljenja nisu bas najpopularnija..najolmiljeniji su mi On her majesty, i Daltonova dva, koje niko ne voli..omiljeni Bond Dalton..od Konerijevih, From Russia with Love, od Brosnanovih Goldeneye, od Krejga Kazino i Skajfol..ovaj psolednji, vidim da ga neki ovde napljuvase, meni nije toliko los,mada, nisam ni imao ne znam kakva ocekivanja..losiji od Kazina i Skajfola, bolji od Spektre i Zrna..

u stavri, evo mojih top 10:

1.Kazino

2.On her majesty secret service

3.Licence to kill

4.Goldeneye

5.From Russia with Love

6.Licence to kill

7.The Spy Who Loved me

8.SKzfall

9.For your eyes only

10.Gldfinger

Edited by Misko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...