Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Miralem

Recommended Posts

• Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

89

• Miralem

31

• assück

26

• Аврам Гојић

23

Mnogo si mi t tu čist, nisi ganjao ovo po dvaorištu sigurno. Pitanje je i dal si brener držo.
pa u pravu si, ja se vatam samo sečenja slanine za čvarke, mlevenja barevine i začinjavanja kobaja.vatam se i flaše, pečene džigerice i vrućih salčića ujutru, of kors :)
di je ovo, neki srpski krstur
:lol:elemir kod Zrenjaninšto bi bio Krstur? misliš, ima traktor u dvorištu :lol: Edited by banatjanin
pa u pravu si, ja se vatam samo sečenja slanine za čvarke, mlevenja barevine i začinjavanja kobaja.vatam se i flaše, pečene džigerice i vrućih salčića ujutru, of kors :)
erotika.

mogli ste bar da asfaltirate one kamene uliceosim sto odose amortizeri, ispala mi jedna sestica zadnji puta da se dobro jede, bogami jede seza salatu se sluzi mesoobozavam to mestoe:zeznuh semislio sam na Melencesve isto samo bez kaldrme

Edited by fragand

Opa, tazbina :DE pa zbog elemirskih čvuaroka, šunke, gibuoančica i salčića ja sad pasem alge i pijem supe.I riblja čorba na Buabuatovu...Dobro i poso mi je da se gostim po seoskim domaćinstvima.a najbolja je baba kad kaže da radnja nedeljom radi do jednog :D da kupu deca pepsi (svi znaju kako se naglašava pepsi)a teo sam prvo da roknem ostojicevo pošto si lovac ^_^

Edited by nisam ja

jao boze, pa ovo je svinjce ispod banacanina! meni na prvi pogled izgledalo kao neki poklopac veliki od nekog zardjalog metala. bas ste lepo obuceni svi na slici. :D

jao boze, pa ovo je svinjce ispod banacanina! meni na prvi pogled izgledalo kao neki poklopac veliki od nekog zardjalog metala.bas ste lepo obuceni svi na slici. :D
:lolol: :lala:
  • Create New...