Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Miralem

Recommended Posts

kolko vidim, sve neka idilicna i pitoreskna* mesta, da covek pozeli da ode da zivi tamo. missim, dajte, jel ima neko selo sa blatistem i pijanim incest seljacima?*sta znaci ovo, uopste?

Edited by Miralem
  • Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

89

• Miralem

31

• assück

26

• Аврам Гојић

23

a kako misliš da ja znam...šalim se.ja sam klasična nesvršena filološkinja.
a cime su latini fotografisali? jel su imali recimo nikon d5100, ko vasa, ili neki raspali zenit od pre 50 godina?
je l zna vasa sta je najbolje da se jede u svakom od tih sela? :D
ne samo u njima, vec i u selima za koja ni ne zna da postoje. tipa, najbolje popara sa govedjim belim bubrezima i neopranim crevcima je kod baba stanije u brabonjacima, samo tamo ne mozes kolima nego sidjes kod vukojebinaca pa 400km peske uz brdo. jel tako, vaso?
kolko vidim, sve neka idilicna i pitoreskna* mesta, da covek pozeli da ode da zivi tamo. missim, dajte, jel ima neko selo sa blatistem i pijanim incest seljacima?*sta znaci ovo, uopste?
jedini sam ja seljacina iz tvog opisa a ovo ostalo sve pozeri :fantom:
a cime su latini fotografisali? jel su imali recimo nikon d5100, ko vasa, ili neki raspali zenit od pre 50 godina?ne samo u njima, vec i u selima za koja ni ne zna da postoje. tipa, najbolje popara sa govedjim belim bubrezima i neopranim crevcima je kod baba stanije u brabonjacima, samo tamo ne mozes kolima nego sidjes kod vukojebinaca pa 400km peske uz brdo. jel tako, vaso?
bolje se spusti u Donje Pipanje, ima tamo belog mrsa kakav nikad nisi jeo :naughty:
  • Create New...