Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Miralem

Recommended Posts

ne. to je ugrađen termostat. kad skala ode u crveno onda se ja malo odmaknem od vatre.
eksplozivno prase?? pih...pa i ja sam se nadao da ces da nam ponudis odgovor kao "jeste ljudi, to je rijetki rijecni jednoglavi prasodelfin, inace imaju dve galve, ugrozen je i zivi u svoja 4 zida. zadnji put je vidjen u drustvu svetog save. mit kaze da kada produva vodu kroz ventiil siptari se vrate u albaniju..."
  • Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

89

• Miralem

31

• assück

26

• Аврам Гојић

23

ne. to je ugrađen termostat. kad skala ode u crveno onda se ja malo odmaknem od vatre.
Е, то имам и ја али у себе уграђено. Мислим и да је нека старија верзија, нема скалу ни неки други интерфејс већ га само прекрије нека сланкаста вода и онда знам да је време да се одмакнем од ватре. Зове се чело. Има и бекап, који има мирисни систем узбуне јер засмрди на паљевину ако чело закаже, зове се коса и брада.
eksplozivno prase?? pih...pa i ja sam se nadao da ces da nam ponudis odgovor kao "jeste ljudi, to je rijetki rijecni jednoglavi prasodelfin, inace imaju dve galve, ugrozen je i zivi u svoja 4 zida. zadnji put je vidjen u drustvu svetog save. mit kaze da kada produva vodu kroz ventiil siptari se vrate u albaniju..."
ma znam ja vas jebo ja vas. nema te stvari za koju niste u stanju da zakačite kosovo, paradu, partizane, četnike...prase, obično, seljačko, iz svinjca da prostiš.
ma znam ja vas jebo ja vas. nema te stvari za koju niste u stanju da zakačite kosovo, paradu, partizane, četnike...prase, obično, seljačko, iz svinjca da prostiš.
pa sto nisi oma reko, egzistencijalno prase! najsladje... ^_^
Miraleme, odlična fora :D sjajan topić, evo mog doprinosa :Dselo moje lepše od pariza, ali tamo ne zalaziš u šumu bez kvalitetne puce :D167804_10150108524829245_1406520_n.jpg
Eh, lasno je sa dvocevkom, ali aj ti samostrelom ulovi sebi veceru, majcin sine!
  • Create New...