Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Miralem

Recommended Posts

brao! srce, ruke i motika!
Kod mene je selo kraj mora, pa ako dopustate ovu mini-digresiju. Evo i Miralema kod mene, iz mladjih i mrsavijih dana.
selo nije manja skupina kuca il tako nesto, pa jos uz obalu. useve na sunce! i stoku!
3x hura za topitj, miraleme
kahm, seljacki perspic, ne housepic!
  • Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miralem

31

• Аврам Гојић

23

• assück

26

• MayDay

89

dok bradilko okopava vinograde Toskane, orderka se, osecam, prvi put srece sa motikom i vidno je uzbudjena ( :s_w:)a dig je hipster ^_^da i ja malo podelim svoje ljubavi prema selu i njegovim ziteljima:jare.jpg

selo nije manja skupina kuca il tako nesto, pa jos uz obalu. useve na sunce! i stoku!
ćuti, nisi se ni ti proslavio.znaš sta ćemo, sledeći put kad dođeš majci srbijici, vodim te kod mene na selo na jedan foto seshn, može?
ma pogresna uniforma.crna gora.
iš, nema ti Toskana take vinograde, joooj :s_dj:
ova udavi jare jbt, samo što nije geknulo
kao mala sam tako upokojila više plovčića. Uzmem jedno pa ga od radosti toliko stegnem da ono siroto prestane da daje znake života.Ne sećam se, bila sam jako mala, ali navodno ima očevidaca koji na to gledaju kao simpatičnu anegdotu iz mojih najmlađih dana <_< Edited by Quince
ćuti, nisi se ni ti proslavio.znaš sta ćemo, sledeći put kad dođeš majci srbijici, vodim te kod mene na selo na jedan foto seshn, može?
moze, al pod jednim uslovom- da mi das da pojedem ovo jare.
  • Create New...