Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Miralem

Recommended Posts

• Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

89

• Miralem

31

• assück

26

• Аврам Гојић

23

Nemam sliku ali imam pitanje:Kako se nabavljaju sadnice kestena? Gde se to kupuje. itd... 'Ocu da drmnem jedno dva komada na plac i okolo da pozabadam kusur (kruske, tresnje, marele,...)

Bio sam proletos kod nekog lika koji prodaje sadnice ali - stativa! Izguglacu vec nekog ko ima kestenje. Zapenio sam bas da to zasadim.Nego, da ostavim i ja neku sliku sa placa, ali u nedostatku svojih slika, sebe sam ubacio primenom resenja koje nude moderne tehnologije:dr8j9t.jpgOvu fotku je slikao neki slucajni prolaznik, stavio ju je na Panoramio a moja sestra je u napadu nostalgije izguglala. Kesten planiram da stavim na mesto ove pokojne dunje koja zaklanja levu stranu kuce. Iznad zbuna jorgovana u samom levom uglu slike pomalja se i par grana oraha-mog vrsnjaka. Korov u ogradi, koji moj cale gaji, zaklanja drugi deo dvorista, koji sada, posle raznih menjaza, pripada stricu.15ygj7.jpgOvu fotku je snimila bratanica. Tu je vikendica koju je moj cale sazidao (lovu za nju je zaradio prodajom goblena koji je izvezao, a goblen je izvezao zato sto su radnice u njegovoj firmi kenjale kako muskarci ne mogu da rade te poslove, pa je on iz inata naucio da veze). Orah pored vikendice je sestrin vrsnjak a lipa u prvom planu, stricevog najstarijeg unuka. A da ne bi ispalo kako ja dzabalebarim - sto za stoni tenis ispod oraha je moje delo :)

ja sam jednom isla da berem maline da pomognem, udarila me suncanica i videla sam zmiju na onom cokotu.vise nikad nisam usla u maline!
Tako je i jedan autentični beogradski zet došao u tazbinu i da strpa tele u gepek za Bgd, pa je doživeo traume za ceo život kad je video odrubljenu neoderanu teleću glavu sa zakovrnutim beonjačama i isplaženim jezikom. Edited by halloween

pa to sa teletom je tuzno, bude ti greota i muka. zmijurine su sve za pobiti. treba neko da analizira koja bi tacno steta nastala usled disbalansa prouzrokovanim brisanjem zmija sa lica zemlje.

pa to sa teletom je tuzno, bude ti greota i muka. zmijurine su sve za pobiti.
A što je tele bitnije od zmije, osim što se jede? Doduše, jedu se i zmije.
  • Create New...