Jump to content
IGNORED

Seljacki Perspic

Recommended Posts

Odlična, al koji si ti? Prema pisanju reko bi ni1, eventualno deda pozadi.
Vidiš valjda ko ima ožiljak na čelu od nošenja šajkače... -_-Evo jedne iz hajke kraj Semegnjeva, da dissujem ove što šetaju bokerice u patikama:314825_2214312294420_715043065_n.jpgA pošto se seljačenjem diče i ovi što krešu ruže po Grockoj, prilažem sliku iz pravog kuluka - malinjak u Tašthauzenu:Celebrity parade.jpg
  • Replies 769
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

89

• Miralem

31

• assück

26

• Аврам Гојић

23

jojjj kad god gledam slike iz malinjaka i sa plastenja popadam od smeha na outfit. pogotovo kod zena. svi se poskidaju!
Plašćenje, lutko. Плашћење. Nemoj da se svrstavaš u red ovih ipstera što muruzne kočanjke nazivaju "čokanjčići"... :thumbd:A to oko autfita ubašči ili nalivadi - viš da sam se skino naskroz! :s_d:
moj jedan deda to zvao "čokanjice" a nije bio hipster nego borac na Sremskom frontu
Drugo je utebeđed, čovek iz ravničarskig krajeva. Ova mala je naša, ozdo od Ivanjice. Ona mora da se pravilno odražava - kočanjke!@MayDay: Kad se ljeti uilazi ubašču il usijeno, prvo se zovne čovek koji zna brojanicu, da izvabi guje i odvede ig dalje od radne površine. A protiv sunčanice postoji alternativna medecina - pokilica meke! :thumbsup:
@MayDay: Kad se ljeti uilazi ubašču il usijeno, prvo se zovne čovek koji zna brojanicu, da izvabi guje i odvede ig dalje od radne površine. A protiv sunčanice postoji alternativna medecina - pokilica meke! :thumbsup:
Sta radi ta brojanica? Kako to ide?
ma onog, bre, "milenijum", vrbuje me nešto za soči, pa reko', da li je korektan lik...
Aaaaa, taj! E, njega nisam jebo. Probaj ti.
Sviđa mi se imalin na papovci.
Dvokomponentni autolak sa 50% mata. Da mi tek vidiš punjparicu...
Sta radi ta brojanica? Kako to ide?
Nemušti jezik, hoćeš u detalje? Gledo svojim očima.
  • Create New...