Jump to content

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

vesara
:rolf:

E1fnvATX0AAheO9?format=jpg&name=small
Ovo tamo kod spomenika na štajgi?
Štrajkuje glađu i žeđu zbog Šapića?
Samo ne vidim stiropor...

.... Shiit has hit the fan!

1 hour ago, sigurnost said:

Ništa me ne bi iznenadilo da šizoje za par dana izađe na Pink i kaže ne dam Nebojšu, kako vas nije sramota da napadate takvog čoveka, gde ste bili kad smo Neša i ja pravili stranku... bla, bla...... truć, truć ....

I onda ovi isti odbori daju podršku dr Neši i osude Đilasa i Šolaka zbog napada na dotičnog.

ima pecat

saopstenje je onako..smena svih u rukovodstvu, dokle to ide..a opet, nece nikom nista da se desi, manje para

Malo spekulacija.

https://demostat.rs/sr/vesti/ekskluziva/moze-li-nebojsa-stefanovic-da-formira-poslanicki-klub/1175

Premda ovo je prvi sukob u najuzem krugu oko psiha. Iz tog kruga niko do sada ne da nije ispao, no je o njemu ludak brinuo kao o najrodjenijima.

Videcemo kuda ce ovo ici. Moguce je da ce slina biti isplacen za cutanje nekakvom unosnom sinekurom, ali meni deluje da je ovo otislo malo predaleko, da predugo traje i da ima jednu veoma licnu notu. Ne verujem da ima ikakve sanse da se slina otisne u neku pobunu (prosao bi ko Cvijan), ali ne bih iskljucio da krene da se sveti ovome kroz pustanje afera tipa Cvijana ili ovoga sa Palmom. Ni jedno ni drugo nisu nikakvi probni baloni, vec topovski udari ciljani po periferiji SNS-a, dok udari s druge strane gadjaju slinu pravo u glavu (Hrkalovicka, Kokeza, sad ovo sa Sapicem). Ako ga stvarno maknu iz vlade i SNS-a, vrlo brzo cemo znati hoce li doci do trgovine, ili ce se ovaj odvaziti da gadja blize centru.

• +1 2
Posted (edited)
On 14.5.2021. at 21:57, radisa said:

Možda neće Neša, ali šta ga sprečava, da iz čiste osvete da to ŠolakĐilasuMariniki? Pa da detoniraju, 2 dana pred izbore...

Da Marinika prikaze video snimak kako balavi psihopata prvo siluje dete pa ga ubije, to bi bila samo jos jedna dvodnevna afera bez ishodista.

Jer ovde vise ne zive ljudi no zombiji. A ti zombiji bi se vise uznemirili da slina detonira stvar nego neka lazljiva™ Marinika. Zato je Vucic ovako oprezan sa Nesom i Hrkalovickom, ide po jajima vec mesecima

Edited by Caligula
  • +1 2
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ovo tamo kod spomenika na štajgi?
Štrajkuje glađu i žeđu zbog Šapića?
Samo ne vidim stiropor...

.... Shiit has hit the fan!

Dobro dokle više sa tim pogrešnim stiropor?! Znamo da se kaže stiropol™ :tongue:

Jel to svaki odbor šalje čestitke i želje? Evo Savski Venac dodao još jednu ministarku na listu...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Ako Stefanovic nije do sada vec izbacio nesto u javnost nema nista od toga. Smesi mu se neka sinekurica, fond ili kancelarija za neko pranje para. Tomislav Nikolic nije dao neki intervju koliko vec, 5 + godina. Prava omerta. Jedan covek sa kicmom nema u tom mafijaskom udruzenju. 

Mislim ako i izbacuje neke snimke, misljenja sam da je to sto se recimo Danilo gudrira ili koristi prostitutke potpuno nebitno, meni je veci sok sto psiho javno kaze da moramo da gradimo najskuplje puteve i da nikog ne zabole za to, od tuzioca do novinara ili obicnih gradjana.

2 minutes ago, djeneralche said:

psiho javno kaze da moramo da gradimo najskuplje puteve i da nikog ne zabole za to, od tuzioca do novinara ili obicnih gradjana.

Jel bolje da gradimo puteve ili da ne gradimo puteve ?