Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

SNARC
3 minutes ago, gospa buba said:

obaveste nas da smo se prokuzili na nepostojeci imunitet ili bar neki koji josh niko nije video, pa od oktobra opet ispochetka. tehnichki gledano vec postaje svejedno da li su zli ili samo budalchine. ili oba :dry:

Ali gospo..zamislite, samo zamislite da im uspe..i pokupe lovorike..

Pa onda Rojters, Asosiejted pres, Sidojce cajtung i Sinhua..pod oznakom "Hitno" izvestavaju o nevidjenom uspehu Srbije..A vrhovnik cveta i cveta i raduje se..

Vredi rizikovati nas smrtne i obicne zarad jednog takvog momenta.

Time Crisis
1 hour ago, radisa said:

Hm, s obzirom koga on vidi u svojoj glavi kao gospoda, on bi to i voleo... :fantom:

829d963767d39d0b940239e840dcff49.jpg

SNARC
2 minutes ago, Milosh76 said:

Cuo sam ozbiljnu pricu da je SC prodat Telekomu, da se prazne butici, a zaposleni ili otkaz ili se premestaju u druga gradska JP.

SC valjda treba da pazari Miskovic..ili bar neko ko moze da uleti sa kintom i napravi od toga nesto sto ce liciti na bilo sta osim na kulise za snimanje Boljeg zivota..Kad god tamo udjem ili obilazim, cekam da mi odnekud izlete Kurcubic i Jataganac.

Vlast ako ima pameti, sto je upitno, dace to nekome ko ume da nasminka i iznajmi im vrlo povoljno za sve konvencije, prijeme, konferencije i slicno.

A butici se prazne jer im lose ide kako sam cuo..pored svih postojecih trznih centara zaboravili ljudi da tamo i postoji ista, kao i na bazar na sajmu.

gospa buba
Posted (edited)
7 minutes ago, SNARC said:

Ali gospo..zamislite, samo zamislite da im uspe..i pokupe lovorike..

Pa onda Rojters, Asosiejted pres, Sidojce cajtung i Sinhua..pod oznakom "Hitno" izvestavaju o nevidjenom uspehu Srbije..A vrhovnik cveta i cveta i raduje se..

Vredi rizikovati nas smrtne i obicne zarad jednog takvog momenta.

znash, ja sam i u prvom piku prvog talasa prve pandemije mislila ok, dobro nam ide/ne ide nam loshe, mere su idiotske, mozda i ne moze drugachije, ne znamo nishta ni o chemu i bila spremna da to uspe u smislu 'pobede' i da se oni posle razvlache po lovoru i deceniju ako treba. i da ja zivim sa tim. da ne gine narod bezveze, da ne prepunimo bolnice, i shto je najvaznije svakom, da ne gine niko moj. mada uvek ima taj jedan neki crv, koji ti govori da su to radikali, olosh i budalchine koje ne umeju da nadju sopstveno dupe iz opravdanih razloga i jedna mala doza zlobe koja ide uz to, o kvarenju kamena za kupus. i onda ti se ostvari taj crv. shto je i logichno. jebiga. shto bi sad bilo drugachije, kad nikad nije bilo drugachije :blink:

ono kad su ljudi pocheli da se pale da shta ako je je uleteo u metak i mi sad prodjemo ko pas kroz rosu, nasuprot celom svetu. jer srbi.

ta struja mishljenja mora da se ugasi, ako treba i nasilno. nema srbi, nema prezivljavanja svega. nema. to ne postoji.

Edited by gospa buba
  • +1 5

SNARC
4 minutes ago, gospa buba said:

ta struja mishljenja mora da se ugasi, ako treba i nasilno. nema srbi, nema prezivljavanja svega. nema.

Nu zajec, nu pagadi...ta struja ce da postane drzavna doktrina i time cemo da se rukovodimo u vremenima pred nama.

Jeftinog i besposlenog naroda za zrtvovanje svakako imamo za te "Idemo na foru, da zajebemo, prejebemo, utopimo" planove. 

Nakon mesec dana izgnanstva, bejah pocetkom nedelje dva dana u Beogradu..videh da su uvece kod nas u bloku kafici puni, stolovi se sastavljaju kao da je rakijada u Pranjanima, maske su za picke a mi smo nenadjebivi.

Ne moze to da izadje na dobro te suprugu i potomka vratih u provinciju jerbo ovo ima smisla samo ako su namerno resili sve da nas prokuze i idu "Na foru i na jebi ga"..A kao sto sami primetiste, to radikalsko igranje naukom iskljucivo se zavrsi tako sto plebs dobije po njokalici.

dragance

Pa to im je jedan od načina da smanje nezaposlenost i troškove isplaćivanja penzija.

Facundo Orellana
2 hours ago, dragance said:

Pa to im je jedan od načina da smanje nezaposlenost i troškove isplaćivanja penzija.

Ne umire se baš u tolikoj meri od virusa. Ne umire se čak ni u ratovima toliko. Jedino da epidemija potraje godinama. Jednostavno su nesposobni bilo šta da urade dobro, normalno. Jedino spinovanje, laganje, krađa i organizovanje izbornog lopovluka im ide od ruke.

gospa buba

fenomenalno, videla danas. shteta pa medij ne dozvoljava drugachije :dry:

• +1 1

vememah

3 hours ago, 8 tweets, 2 min read
cura kasno isla sa posla i ustopira lika i on je pita u kojoj je stranci a ona kaze nije ni u jednoj a kad je stigla kuci na stolu clanska karta sa njenom fotkom i ona su uplasi i ode kod tog coveka a otvori neka zena u crnini i kaze da je covek vec 15 god mrtav ubila ga stranka
devojka se prestravi i otrci kuci i zakljuca se i kad je hrela da zove policiju prođe pored ogledala, pogleda se i shvati da je ona zapravo ona ista zena sto joj je otvorila vrata i seti se da je onaj covek zapravo njen bivsi decko kojeg je oterala jer je bio siromasan
i ode kod bivseg decka u kucu a na mestu kuce velelepna palata sa bazenima i slugama i polugolim zenskama i sve i ona se sokira a decko izadje i kaze ja sam sad potpredsednik opstinskog odbora stranke i na mestu stare kuce sagradih sebi vikendicu zapravo zivim na vracaru!
i devojka ga pita sto ne spava a momak joj kaze da je sutra glasanje i da ako hoce da mu se vrati fotka glasacki listic i njenu licnu i devojka se gorko pokaje sto ga je oterala ali uradi kako joj je rekao i on je postavi da bude clan nadzornog odbora u javnom preduzecu zelenilo
i kad je slikala onaj listic razvije fotografiju da mu nosi a na fotografiji stoje onaj covek sto ga je ustopirala i ona zena u crnini sto je otvorila vrata on predsednik a ona zamenik predsednika birackog odbora i ona se frapira kad je shvatila da su to ona i njen decko
i kad mu rekla i pokazala sliku on shvati da su sudjeni jedno za drugo i uzme je natrag ali ne lezi vraze ona se smuva tajno sa koordinatorom stranke za njihov okrug i uzme mu sve pare i kuce i funkcije i ovaj poludi i krene da taksira i jednu noc ustopuje ga neka devojka
a to vece je vozio na pancevacki most da se ubije i dok su vozili on pita devojku u kojoj je stranci a devojka mu kaze da nije ni u jednoj i ode kuci a na vratima ista ta devojka samo njegova zena i on shvati o cemu se radi u da su i on i devojka vec davno mrtvi ubila ih stranka
i dan danas kad na opstinskom odboru zaljubljenim parovima podiđe neka jeza kao da im neko dise za vrat to su ovo dvoje zarobljeni medjuprostoru zivota i smrti pokusavaju da dozovu ljude da ih oslobode i da konacnu pocivaju u miru. groba im nema preorala stranka za trzni centar.

• +1 1
  • Haha 2

precog
15 minutes ago, Aleksija said:

briljantni tiba je rekao o Stranci :D (thread)

to tiba pun intended?

Skyhighatrist
1 minute ago, precog said:

to tiba pun intended?

Tibor Jona

precog

pitanje je zapravo bilo da li ga zna i onda to tiba kao zajebancija posto se usvinjio.

Skyhighatrist

:isuse: za mene

Frank Pembleton

Šta je ovo krv ti jebem...

.... Shiit has hit the fan!