Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

Caligula
6 hours ago, mraki said:

Inače, kolega koji ga zna od detinjstva kaže kako ovaj stvarno redovno trči. I kako je najneiskvarenija osoba koju on zna

Kolega ima pokvaren skener.

Ovaj je knjiski primer za beskicmenjaka koji gazi preko leseva. U enciklopediju moze da udje, sa sve slikom, imenom i prezimenom.

Tihajeza
8 hours ago, Блок_64 said:

O, čime se ljudi bave. Ja bih od 30775 učesnika, verovatno bila 30770., tj. Pre mene bi kroz cilj prošli svi, bez obzira imali 60 ili 90 godina, pa opet bih smatrala svoj završetak maratona recimo -uspešnim danom. 

Dr na početku tvita o šoferu više bode oči, nego činjenica da je neki fit deda sportista  trčao brže od njega.

Jumanji

Meni je mnogo veci problem sto se oni fenomenalno zajebavaju za nase pare. To koji su prosli ciljem je bas totalno nebitno.

slepa živana
3 hours ago, Jumanji said:

Meni je mnogo veci problem sto se oni fenomenalno zajebavaju za nase pare. To koji su prosli ciljem je bas totalno nebitno.

to sam i ja prvo pomislila. a onda sledeće, ako je fenomenalna zabava ovo što rade u berlinu, onda do mojega.

gospa buba

nedovrsheni ljudi se doradjuju kako znaju i umeju. nushic da jede.

sent from bubamoto

Filozof manijak

Nušić se verovatno jede od muke u grobu što nije živeo u današnje doba :fantom: 

gospa buba

zapravo ne nuzno. mislim da se taj kapacitet za usavrshavanje iz bitnih oblasti inovativnim metodama odrzava kroz vreme, samo se menja shta je na ponudi. a balvan je uvek balvan. i zeli.

sent from bubamoto

Skyhighatrist

:cry:

slepa živana

:lol:

"... veoma neobičan pogled na našu stvarnost"

Блок_64

Ja ovog Marica ocima ne mogu da vidim.

Jumanji
On 3.10.2019. at 10:52, slepa živana said:

to sam i ja prvo pomislila. a onda sledeće, ako je fenomenalna zabava ovo što rade u berlinu, onda do mojega.

a možda ne znaju za bolje ili za ovo smo saznali, jer su se hvalisali, a šta ne znamo?

čekmeže

Mora da su on i Baćević išli u istu školu.