Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

Caligula
17 minutes ago, hazard said:

Čoveče, oni su podržali stvaranje njegove stranke, itekako pomogli njegovo dolaženje i ostanak na vlasti

Upravo, ocigledno iz tog razloga sto su dobil neko obecanje zauzvrat (btw. Tomu su dovukli, ne vucica). Od obecanja je proslo sedam i kusur godina a da se stvar nije pomakla posle briselskog sporazuma. Za to vreme, govno je poraslo kao Hulk. Na njihovom mestu, i ja bih trpeo ovo govno i gurkao ga da zavrsi obecano, ignorisuci opoziciju jer ce govno da odlepi.

A on radi upravo ono sto bi svaki bolesnik na njegovom mestu uradio - vrda. I mi potrosismo po sedam (i kusur) godina svog zivota u tom vrdanju i pazi, jos na kraju od pametnih ljudi cujem da je vucic zapadni igrac :isuse: sto podrazumeva da je evropski covek

Nastavite bez mene, ovo postaje bas uvrnuto.

Edited by Caligula

mozzer

Caligula.... nazalost nije ruski/ kineski covek. Nazalost jer bi onda imali jasnu sliku i cemu da se nadamo. I ja sam se tako nadao ali... nije... bolje je kada to prihvatis, veruj mi... uglavnom se slazem sa tvojim misljenjima ali ovo nije tacno.... hbg...

Edit: Od Rusa ima... pretpostavljam pretnju... i zato mora da saradjuje koliko toliko... Kinezi gledaju svoje interese koje veoma dobro ostvaruju u Srbiji za sada a on to koristi za politicki marketing... isto i sa Putinom... pogledaj na sta lici kada se vidi sa njim... sve marketing... mora da isprucuje minimum Rusima i nece ga dirati... 

Edited by mozzer

Time Crisis
44 minutes ago, Caligula said:

A on radi upravo ono sto bi svaki bolesnik na njegovom mestu uradio - vrda. I mi potrosismo po sedam (i kusur) godina svog zivota u tom vrdanju i pazi, jos na kraju od pametnih ljudi cujem da je vucic zapadni igrac :isuse: sto podrazumeva da je evropski covek

Evo pročitaj kako izgleda pravi evropski čovek: https://pescanik.net/gaspar-miklos-tamas-intervju/

Svaka sličnost nije slučajna. :sleep:

Caligula

Блок_64

Sam pao sam se ubio

Facundo Orellana

Nekada su bili dobri drugovi.:sleep:

slepa živana
12 hours ago, vememah said:

:lolol:

o jebote pa ovo je horor

samo se na kraju čuje deo rečenice, dolazak marine avramović je dokaz đilasove i tadićeve nesposobnosti :rolf:

nego, sećam se nekih instruktaža za javni govor, kako postoji pravilo da neka poruka treba da se ponovi najmanje 7 puta da bi je onaj koji gleda usvojio.

a sad se bakćem sa stranim jezicima, pa kažu neko oksfordovo istraživanje je pokazalo da čovek mora 20 puta da ponovi novu stranu reč da bi mu ušla u vokabular.

ne znam ima li eksperata da kažu šta će se desiti ljudima koji gledaju ovakve sadržaje gde se u pola sata 42 puta ponovi nešto. ko će prvi da poludi, govornik ili slušalac?

naše društvo je dobar eksperiment, takoreći besplatan, za svetske naučnike.

gospa buba

jesu se to naocharice zdizajnirale odskora ili greshim? valjda mu suvishe govore da je seljak?

sent from bubamoto

gagilija

Ovo je bolest čista. I za inat ću da glasam za Đilasa ako se nešto promeni u vezi sa bojkotom. Sve protiv čega je ova bulumenta ja sam za i obrnuto.

Nisu svi isti, niti su ikad bili, niti će biti. Ko tvrdi drugačije je ili glup ili bezobrazan. Mile je glup. I ne žalim ga uopšte. I jebe mi se više ko je uzrok ko posledica, 7 godina

Ovakve toksične izlučevine nisu postojale nikad, ej onaj Ivan Marković i Uroš Šuvaković mi nisu izazivali ovoliku mučninu kumulativno, a od ovog unjkavog na 45 obrtaja mi se i povraća i kenja i dobijam poriv da zadavim nekog. To je sve ono što naprednjačka gamad oličava - red preletača, red radikalskih talasa, red šešeljevskih trikova i vučićevske pokvarenštine....sve je emanirao. Mislila sam da je to nemoguće.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Frank Pembleton
10 minutes ago, gagilija said:

Ovo je bolest čista. I za inat ću da glasam za Đilasa ako se nešto promeni u vezi sa bojkotom. Sve protiv čega je ova bulumenta ja sam za i obrnuto.

Nisu svi isti, niti su ikad bili, niti će biti. Ko tvrdi drugačije je ili glup ili bezobrazan. Mile je glup. I ne žalim ga uopšte. I jebe mi se više ko je uzrok ko posledica, 7 godina

Ovakve toksične izlučevine nisu postojale nikad, ej onaj Ivan Marković i Uroš Šuvaković mi nisu izazivali ovoliku mučninu kumulativno, a od ovog unjkavog na 45 obrtaja mi se i povraća i kenja i dobijam poriv da zadavim nekog. To je sve ono što naprednjačka gamad oličava - red preletača, red radikalskih talasa, red šešeljevskih trikova i vučićevske pokvarenštine....sve je emanirao. Mislila sam da je to nemoguće.

Ja ako se uopste upustam u RL u raspravu sa "svi su isti" ljudima poceo sam da govorim:

Ti si mnogo bezobrazan , jer niko nije toliko glup!

Caligula

Ja sam u RL strpliv sa svi su isti likovima. I uporan :fantom:

gagilija

Ja ne mogu više....posebno na one što kukaju na Vučića a onda kao argumente protiv bilo koga, izbacuju lauferskovučićevske spinove,
dobijam reakciju kao Mića Tomić u "Poltronu" kad nanjuši poltrona.

E neka onda i izvršitelji i akcize i nek se uruši nasip i neka sve jer, izvinjavam se, nismo za bolje. Još jače, bolje i brže nek mamuzaju.

hazard
1 hour ago, gagilija said:

Nisu svi isti, niti su ikad bili, niti će biti. Ko tvrdi drugačije je ili glup ili bezobrazan.

+1

Ako može negde i za Šolaka da se glasa, ja sam za.