Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

pt 2.0
On 12.9.2019. at 9:43, James Marshall said:

Budala, samo je trebalo da mu kaže

"Pozovite me u svoju emisiju kao direktora N1 pa ćemo se dogovoriti sve, tamo ćete vi postavljati pitanja, u ovoj emisiji ja postavljam pitanja" 

+1

Frank Pembleton

1 osoba A je postala tehnološki višak pa je pronašla vezu, višeg direktora, koji mi je 1 dana dao otkaz uz obrazloženje da se smanjuje broj ljudi. Ja u šoku, odem ranije kući. Zvoni telefon posle 15 minuta, zove me prijatelj koji je politički aktivan i kaže da je čuo iz kanca spo-a u drugom gradu :blink: da je neko kod mene dobio otkaz i skonta da sam ja. Osoba A i viši direktor su bili u DSu (dobro, nije to samo politika, bio je tu i mito). Vest je iz ds-a u drugom gradu (današnjeg bastiona slobode Šapca) stigla u lokalni spo, pa do sepeoa u mom gradu.

Pa dobro to baš i nije uporedivo sa situacijom ove žene...

... Shiit has hit the fan...

Caligula

Jeste za frustraciju i jebanje majke ali nije uporedivo kao fenomen. To je radjeno i pre i posle 45te

Ovo sa zenom koju teraju da botuje je mnogo bolesnije.

pt 2.0
2 hours ago, Remi said:

nego što nas ovde nema  bar par desetina "normalnih" da odemo gore do opštine i da im napravimo haos pa šta bude nek bude. 

A ako dođe još nas iz drugih gradova?

mraki

od 12:25

Edited by mraki

ragasto

:rolf:

Spoiler

Na trenutak sam pomislio da je Isidora Bjelica.

mraki

Ja nisam baš siguran da je žensko... :unsure:

Ali ova plavuša pored koja je gurka :lolol:

Edited by mraki

Remi
10 hours ago, pt 2.0 said:

A ako dođe još nas iz drugih gradova?

Sumnjam pt, ovde da se neko i samospali ispred opštine bilo bi biznis az južal. Svako gleda svoja posla. Danas u 12h je zakazan protest povodom ovih otkaza, a meni direktor doveo neke ortake pa se muvaju po proizvodnji tako da nema teorije da pobegnem. Bilo najavljeno da će se učenici iz gimnazije pojaviti al sad čujem da su im izmislili neku nastavu u prirodi za danas, obaveznu, da bi ih sprečili da se pojave tamo. 

Pregledavao malo tviter, pozvana je Tepićka, Sergej, Riha se interesovala odakle je snimak, al ne vidim nikakve reakcije. Niko od medija ništa ne objavljuje, a imaju tri profesorice spremne da pričaju sa sve imenima onih koji vrše pritisak i koji su odgovorni za ove otkaze. Sama informacija da je i doktorka koja je trebalo da vodi trudnoću nesrećnoj profesorici uključena u šemu je zastrašujuća. 

Edited by Remi

pt 2.0
1 minute ago, Remi said:

Sumnjam pt, ovde da se neko i samospali ispred opštine bilo bi biznis az južal. Svako gleda svoja posla. Danas u 12h je zakazan protest povodom ovih otkaza, a meni direktor doveo neke ortake pa se muvaju po proizvodnji tako da nema teorije da pobegnem. Bilo najavljeno da će se učenici iz gimnazije pojaviti al sad čujem da su im izmislili neku nastavu u prirodi za danas, obaveznu, da bi ih sprečili da se pojave tamo. 

Pregledavao malo tviter, pozvana je Tepićka, Sergej, Riha se interesovala odakle je snimak, al ne vidim nikakve reakcije. Niko ništa ne objavljuje, a imaju tri profesorice spremne da pričaju sa sve imenima onih koji vrše pritisak i koji su odgovorni za ove otkaze. Sama informacija da je i doktorka koja je trebalo da vodi trudnoću nesrećnoj profesorki uključena u šemu je zastrašujuća. 

Jasno mi je sve i stvarno deluje obeshrabrujuće ko neki Dogvil. (Nisam fan Tepićke i ne očekujem puno od škrbave opozicije)

Ako se predomislite, ne vidim zašto jedne subote širi protest ne bi bio u Beloj Crkvi.

Podelila sam na tw snimke, al ja sam nebitni anonimus...

mareeee

Sa naslovne strane danasnjeg Blica.

Ajde tomo you can do it    :D

456545.JPG

Edited by mareeee

SNARC

Zafalila Dragici opet kinta za krpice. 

Nista od toga, naravno.

Hamlet Strašni

To u stvari služi za plašenje proevropske opozicije - pomozite Vučiću inače nas Toma vodi u Rusiju i Kinu. 

Caligula

Daj Amlete pa ovaj balavi odavno ne balansira, on je ruski (i kineski) 100%

Toma jedino ako mu pomogne oko lazne opozicije, taj deo jeste tacan

Time Crisis

Zar nije to bila "vest" bar nekoliko puta zadnjih nekoliko godina? Valjda nemaju o čemu da pišu pa izvlače iz naftalina.