Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

22 minutes ago, slepa živana said:

meni se mota po glavi jedan zanimljiv podatak, možda će neko stariji znati da li je tačno, da oliver mandić ustvari nije nikada održao koncert, u svojoj karijeri. imao je neke nastupe, na mesamu i tako nešto revijalno, ali nikada nije održao koncert. pa eto, ako je tačno, onda će ovo biti još dirljivije.

Nastupao je daaavno na onim Boom festivalima. Po legendi je tada razlupao moog sinitisajzer pošto je bogat.

30 minutes ago, Goranz said:

Valjda je imao koncert u Sava Centru 1985. Ili se to i ne računa jer nije donji Dorćol.

gornji dorćol! :mad:

25 minutes ago, Aleksija said:

ides li sutra, zile?

mislim da ne bih bila u stanju, cak i da sam tamo. ako budes, bices nas heroj i predsednica odbora za kulturu nove slobodne skupstine dozivotno!

ili sta vec volis :)

idem idem sigurno. spremam autfit da se utopim u braon. razmišljam da nabavim zastavicu :)

za funkciju te držim za reč :lol:
želim biti ministar za kazneno-popravna pitanja

7 minutes ago, Anonymous said:

Nastupao je daaavno na onim Boom festivalima. Po legendi je tada razlupao moog sinitisajzer pošto je bogat.

šta je to bilo boom festivali?

Rok festivali sedamdesetih godina.

БООМ '76 компилацијски је албум разних извођача који је одржан 11. и 12. јуна 1976. године, на БООМ фестивалу, у дворани Пионир у Београду. На овом фестивалу су наступили Parni valjak, Smak, YU grupa, Buldožer, Tajm, Septembar, Teška industrija, More, Suncokret, Oliverova beogradska reprezentacija, Proces, Tor i Z Extra.

Mislim da sam potpuno slučajno ubo Oliverov nastup.

Edited by Anonymous
1 hour ago, slepa živana said:

meni se mota po glavi jedan zanimljiv podatak, možda će neko stariji znati da li je tačno, da oliver mandić ustvari nije nikada održao koncert, u svojoj karijeri. imao je neke nastupe, na mesamu i tako nešto revijalno, ali nikada nije održao koncert. pa eto, ako je tačno, onda će ovo biti još dirljivije.

užasan je tremaroš bio, par puta je dovodio ozbiljnu ekipu inostranih muzičara, sve im platio, pa na kraju otkazao koncert.

nego, jel bilo ovo:

fTpQ5Oj.jpg

Edited by aram
  • Create New...