Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

radisa

2 minutes ago, slepa živana said:

:lol:

ne mogu, to je teško

ne zezam se, stvarno hoću da idem. hoću da čujem šta pričaju ti ljudi koji će da dođu. 

Ako budem poslom u BG u petak, javim se...

slepa živana
11 minutes ago, radisa said:

Ako budem poslom u BG u petak, javim se...

:) bilo bi odlično

SDSG
37 minutes ago, Joe D said:

ajd neko konacno da proba te famozne sendvice, da vidimo u cemu je tajna.

Jesi probao nekad sendvic kod Pikola u BG-u?

dragance
4 hours ago, Joe D said:

ne bih rekao. gde je to?

u Ustanickoj

Edit: Konjarnik

Edited by dragance

SDSG
4 hours ago, Joe D said:

ne bih rekao. gde je to?

Imas vise ima u Borci, Konjarnik mozda jos negde.Ali u sustini ukus je taj. 

Suhomesnati proizvod pred istek roka koji ketering nabavlja preko poznanika, lepinja koja niti smrdi nit mirise i zelena salata koju donira zasluzni clan koji drzi kafanu pa ostalo od dekoracije jer niko ne jede dekoraciju. 

Ali SNS kadara je takav da mu je to ono sasvim OK jos ako kapne sa strane ihaa.

A par poznanika je vozilo ovaj karavan i kaze to su ljudi koji jos pamte kolektivna letovanja u radnickim kampovima i kojima je ovo reinkarnacija tog doba (ne zajebavam se) Znas ti sta znaci za neku Babu iz Medvedje da ponovo vidi Beograd. 

A sto je jos opasnije ima dosta onih koji veruju u ovo sto Vucic radi i koji su dobili posao zbog toga pa sad familijarno stize vodju, a to su ti oni sa kraja godine sa prosekom 2,(nesto) koji sad cak i "sefuju". 

SNARC

Ujak me je zvao prosle nedelje i rekao mi je da su imali srece i nisu otisli za Ns, iako su morali da dodju na skup pred polazak. Nije bilo dovoljno buseva. 

Ujak radi u odrzavanju u jednoj firmi koja je pala pod finansiranje opstine. Do sada ih nisu dirali..za ovaj petak je spremio razlog za neodlazak u Bg i izvukao se. E sad, u cemu je fazon. 

Prvi esalon putnika cine stalno zaposleni u firmama direktno zavisnim od budzeta republike ili opstine. Drugi sloj su ljudi koji rade neke privremeno-povremene poslove za grad ili drzavu, tipa ciscenje kanala i sisanje trave, geronto domacice i njima slicni..koji sanjaju da jednog dana dobiju stalan posao negde ili da neko iz prvog esalona popusi otkaz pa da upadnu na njegovo mesto. Treci deo cine nezaposleni i teska sirotinja, koju ucenjuju potpisima i glasovima pred izbore, paketima i obecanjima da ce jednog dana ciniti drugi..a zasto ne i prvi esalon polaznika na mitinge.

I tako imas, vesele putnike, koji se medjusobno gledaju i medjusobno mrze i prizeljkuju kosku koju neko od njih trenutno glodje..a nekome u ocima deluje kao san i ceo svet. 

Mene ne mrzi da, ako sam u Bg kada je neki njihov hepening, prosetam do parkinga iz Sava centra pred njihov povratak i vidim koliko je tu muke i nesrece na jednom mestu. Manje ih krivim, manje mrzim sve u vezi ove drzave kada shvatim kako stvari stoje. Prosli put, kada je bio Putin, cak su me neki izgubljeni putnici pitali gde je taj Sava centar jer se izgubise..i nisam hteo da im pomognem. 

Bi mi zao posle.

InvisibleLight
8 hours ago, slepa živana said:

:lol:

ne mogu, to je teško

ne zezam se, stvarno hoću da idem. hoću da čujem šta pričaju ti ljudi koji će da dođu. 

Ja isto tako htela sa vidim/cujem na licu mesta pa isla kad je bilo kod nas. Ugl. sam videla naizgled obicne, prostodusne ljude koji se smeskaju kad, ih pogledam, voljni da zapocnu neki razgovor..jer su u novom gradu, dovuceni po nekoj duznosti, sve u svemu nisam mogla da ih mrzim, delovali su ko zrtve,, sa grehom da su nwosvesceni

Oces ostati I na koncertu riblje corbe?  😁 tipovala sam na galiju kad ono corba

Tpojka
10 hours ago, slepa živana said:

:) bilo bi odlično

Daj se dogovorite ovde na temi. 
Nemoj sad svi da odu. :laugh:

Goranz

Taman da se živani ispuni želja da forumaši masovno parkiraju ispred njene zgrade.

Frank Pembleton

Spot je zanatski uradjen dobro.

Dramaturski rutinski.

Sadrzaj?

Pa zavisi od namere,Ako je namenjen "svojima" i "ukopavanju" na postojecoj poziciji on dobro gadja.

Da privuce nekog koga je sramota da kaze da AV i nije toliiiiko los , to nece.Ali ja cenim da mu to ni nije bio cilj.

E sad da im je bio neophodan, pa bas i nije , ali moze im se...

mozzer
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Spot je zanatski uradjen dobro.

Dramaturski rutinski.

Sadrzaj?

Pa zavisi od namere,Ako je namenjen "svojima" i "ukopavanju" na postojecoj poziciji on dobro gadja.

Da privuce nekog koga je sramota da kaze da AV i nije toliiiiko los , to nece.Ali ja cenim da mu to ni nije bio cilj.

E sad da im je bio neophodan, pa bas i nije , ali moze im se...

Frenk spot je sramotan. U svakom smislu. Naravno, svako dobija po zasluzi... pa tako i onaj koji glasa za njih a ovo ga ne vredja...

Frank Pembleton
10 minutes ago, mozzer said:

Frenk spot je sramotan. U svakom smislu. Naravno, svako dobija po zasluzi... pa tako i onaj koji glasa za njih a ovo ga ne vredja...

Spo je "primenjena umetnost" ima svoju svrhu, u tim koordinatama treba gledati...

mozzer

Znam ali ipak.... ovo je neki naprednjacki kemp pre bih rekao...