Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

ragasto

Počela FB kampanja protiv Nogoa. Klasičan nesmešni stil Kontravizije u obliku klipa od dvadesetak sekundi. Dovoljno je, znači, samo malo dići glavu i stiže odgovor.

omiljeni

Za tog Noga sam prvi i jedini put čuo pre 2-3 godine kada je na njega pokušan atentat. Na yt okačio video gde objašnjava kako je vozio auto i sve bilo super dok auto nije sam skrenuo u suprotnu traku i udario u drugo vozilo. :lol: Lud čovek.

Parović, Fajgelj, Nogo i Lovreković, to je sve trebao biti jedan čovek ali je usled poremećaja vremensko-prostornog koontinuma došlo do multiplikacije i sad ih ima četvorica

ragasto

Jedan mamlaz više ili manje, ali problem je u tome što taj i takav mamlaz sme da uradi nešto što ne smeju drugi.

mraki

Mitrović se aktivirao na Tviteru, otvorena pisma stajl...

Koliko samo želim da ga vidim iza rešetaka...

Edited by mraki

pacey defender

Mitrovic se preporucuje za Savet za filantropiju.

precog

ma on to na tragu da se u srbiji najvise mrze uspesni ili kako vec bese to proseravanje. a takodje se nudi i da plati ekstraprofit, kad dodje vreme, pa da se sve zaboravi (vidi 6. oktobar).

Skyhighatrist

Nisam skontao gde su objavljeni podaci/mailovi? Ja sam dobio mail od REMa sa pdfom rešenja, u To: polju stoji Undisclosed-Recipient.

Timmy

Zena iz Bg radi na aerodromu u Bg. U redu za diplomatske pasose. Dolazi stariji gospodin, pokazuje obicni srpski pasoš. Zaposlena ga upucuje u drugi red, predvidjen za njega. On krece da se buni, pita zna li bre ko je on... ona nije znala i odradila je jedino sta moze i uputila ga u red predvidjen za njega.

Lik odlazi, prolazi pasošku kontrolu, vraca se do zene koja mu nije dala u diplomatski red, urla kako ce zapamtiti ona prezime Stefanovic, kao i njega i njegovog sina.

Posle nekoliko dana, zena (majka sitne dece) dobija premestaj u Vrsku Cuku. Mislim bukvalno u Vrsku cuku, ne metaforicno. I putuju svaki dan 2h do tamo i nazad.

Jebem vam mater, onu slinavu.

SNARC

Pa sad, bio je bese gospodin na naslovnoj strani Vremena..ako se ne varam.

Treba ga razumeti..stresno je valjati oruzje plemenima podsaharskim pripizdinama, nije on kriv sto mora da se bavi time u ova smutna vremena.

Meni da sina cela drzava zove "Slina"... verujem da bih se zamonasio negde na Grenlandu.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

mraki

Pa ja nisam imao pojma da je i Velja na Tviteru, čini se da je pravi profil :D

Nisam znao na koju bih temu, mislim da je ova ipak najadekvatnija...

Caligula

I Zuti su ovo radili, ovi su samo usavrsili

Na adrese više organizacija civilnog društva u Beogradu u četvrtak je stiglo preteće pismo u kome se navodi da je "namenjeno svim izdajnicima i izrodima srpskim". Organizacije koje su primile pretnje navele su da uzrok vide u etiketiranju tih organizacija kao "izdajničkih".