Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Nisu valjda svi simpatizeri naprednjaka ovakvi kako ih fotorobotizujes?
Ako izostavimo one ex DS/LDP-ovce očarane Dačić-Vučić transfrormacijom, manje više to je to kako ih je Dabović opisao. A ove prve već imaš ovde
pa ne bi diskutovali. o tome ima da cute. ja ni o jednom svom stavu ne moram da cutim na forumu. prosecan naprednjak mora. zato nismo ravnopravni sagovornici, q.e.d.
U SNS-u ima i otpadaka svih ostalih stranaka a ne samo SRS-a, mada su oni najbrojniji
U SNS-u ima i otpadaka svih ostalih stranaka a ne samo SRS-a, mada su oni najbrojniji
Cvijan, Knežević i gomila Dinkićevih smutljivaca. Da li takvi oportunisti menjaju ideološki profil stranke?

Meni ovo nije najjasnije. U smislu da simpatizeri SNS nisu osobe koje imaju neku (bilo kakvu) ideologiju, usađenu bilo porodično, bilo iskustveno. Oni su više kao SPS početkom devedesetih, ili DS/DSS početkom ovog veka. Miš Meš.

Nisu valjda svi simpatizeri naprednjaka ovakvi kako ih fotorobotizujes?
nikada nisam upoznao simpatizera naprednjaka koji ima normalan, ljudski odnos prema ratnim zlocinima.
Manje vise smo i zrtve stereotipa.
pricamo o stranci koja je u svojoj prethodnoj inkarnaciji (i uz nesto drugaciji kadar, Toma je tu sve vreme) objavljivala Protokole sionskih mudraca, davno, i javno slavila Ratka Mladica (ne bas davno).koji stereotipi? ponavljam, ovo je diskusioni forum, ako neko hoce da prica o politici SNS, bice priupitan za neke stvari iz proslosti svojih politickih vodja.prastajte, ali ja sam radikale dobro i temeljno osetio. imam predrasude prema njima i nameravam da ih se drzim. Edited by Marko M. Dabovic
Meni ovo nije najjasnije. U smislu da simpatizeri SNS nisu osobe koje imaju neku (bilo kakvu) ideologiju, usađenu bilo porodično, bilo iskustveno. Oni su više kao SPS početkom devedesetih, ili DS/DSS početkom ovog veka. Miš Meš.
I meni se tako čini. Zato ih slabo i ima po forumu, doklen poneki radikal, dverjanin i slično i zaluta pa ospe paljbu.Baš ih briga za nekakve rasprave o principima, u najvećem delu. Konačno, i kojim principima?
Cvijan, Knežević i gomila Dinkićevih smutljivaca. Da li takvi oportunisti menjaju ideološki profil stranke?
Koji ideoloski profil? Ja ne znam da postoji tema oko koje bi se mogli sloziti clanovi te stranke.Evo primer gledalaca koji su se javili u poslednji UN. Jedan SNS-ovac hvali Nikolicevu politiku oko Kosova, sledeci SNS-ova hvali Vucicevu. SNS nema politiku.
pricamo o stranci koja je u svojoj prethodnoj inkarnaciji (i uz nesto drugaciji kadar, Toma je tu sve vreme) objavljivala Protokole sionskih mudraca, davno, i javno slavila Ratka Mladica (ne bas davno).koji stereotipi? ponavljam, ovo je diskusioni forum, ako neko hoce da prica o politici SNS, bice priupitan za neke stvari iz proslosti svojih politickih vodja.
Zato i pitam i od tebe sam dobio odgovor. Ja ih ne bi nesto specijalno prozivao, nego bi na odredjenim topicima pokusavao da dobijem misljenje o temi. Ne znam. Voleo bi da razgovaram da saznam nesto novo, ako to postoji.
prastajte, ali ja sam radikale dobro i temeljno osetio. imam predrasude prema njima i nameravam da ih se drzim.
To nije isto, u smislu da publika ondašnjih radikala nije publika današnjih naprednjaka. Ono ranije je bilo vrlo fokusirano na jedan segment, današnji naprednjaci ciljaju (i pogađaju) bezube, siromašne, obespravljene, primitivne, neobrazovane i dezorijentisane ljude iz siromašne i pokradene Srbije. Sve one koje empejac prezire i odvojio bi se od njih.
Koji ideoloski profil? Ja ne znam da postoji tema oko koje bi se mogli sloziti clanovi te stranke.Evo primer gledalaca koji su se javili u poslednji UN. Jedan SNS-ovac hvali Nikolicevu politiku oko Kosova, sledeci SNS-ova hvali Vucicevu. SNS nema politiku.
Profil koji predstavlja i oblikuje Oliver Antić. Šta taj radi, misli i govori imponuje većini SNS glasača. Te politike koje pominješ su prolazne
To nije isto, u smislu da publika ondašnjih radikala nije publika današnjih naprednjaka. Ono ranije je bilo vrlo fokusirano na jedan segment, današnji naprednjaci ciljaju (i pogađaju) bezube, siromašne, obespravljene, primitivne, neobrazovane i dezorijentisane ljude iz siromašne i pokradene Srbije. Sve one koje empejac prezire i odvojio bi se od njih.
pa ti o kojima pises prodaju paprike duz puteva i jedva prezivljavaju, nemaju oni broadband i volju za polemikom. a te ljude razumem i kada glasaju za Tomu i kada se uclanjuju u SNS.
Opet i to je malo stereotipno tumacenje. Dobijaju glasove naprednjaci i u gradovima i medju obrazovanima itd.
  • Create New...