Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

Nesh
Frank Pembleton

Popili su oni prvi udarac sa onim piromanima, bese u Vranju?Tu im se digao i gradski odbor, i cini mi se i nislije su stale na stranu uhapsenog....

bergasa19

Evo vako. Zeleo bih da se pojave simpatizeri naprednjaka i da sa njima diskutujem. Da li bi ih cebovali ili bi normalno diskutovali. Jer naprednjaci danas predstavljaju slicnu politiku ko demokrate. Ako izostavimo proslost ostale stvari su slicne. Nikako nisu iste, ali su vrlo slicne.Dakle da li podrzavate dolazak forumasa koji bi otvoreno rekli da simpatisu SNS?

radisa
Evo vako. Zeleo bih da se pojave simpatizeri naprednjaka i da sa njima diskutujem. Da li bi ih cebovali ili bi normalno diskutovali. Jer naprednjaci danas predstavljaju slicnu politiku ko demokrate. Ako izostavimo proslost ostale stvari su slicne. Nikako nisu iste, ali su vrlo slicne.Dakle da li podrzavate dolazak forumasa koji bi otvoreno rekli da simpatisu SNS?
Imali smo mi SRS-ovaca nekada davno, ali, avaj, više su se bavili vređanjem nego politikom.Samo neka dođu, uvek je zanimljivo sučeliti stavove. Smo, u nekim granicama, naravno.

Аврам Гојић

po mom iskustvu, sa simpatizerima naprednjaka moguce je raspravljati samo u RL-u. do sada na internetu nisam video naprednjaka koji se ponasa kao uravnotezeno ljudsko bice.a cak i da se pojavi neko ko ume da razgovara bez vredjanja, razgovor bi u nekom trenutku dosao do Srebrenice i Nikolicevog "Ako neko vidi Djindjica neka mu poruci da je i Tito sepao pred smrt" i tu bi bio kraj price.

Edited by Marko M. Dabovic

Dagmar

^Pa sad... moja najbolja drugarica je za naprednjake, vrlo obrazovana, pametna i uspešna devojka.

radisa
^Pa sad... moja najbolja drugarica je za naprednjake, vrlo obrazovana, pametna i uspešna devojka.
Pa dovuci je na forum :)

kim_philby

bio je ovde i fantom. meni je bio gotivan lik.

Dagmar
Pa dovuci je na forum :)
Nope, volim da isflejmujem ponekad i tako-to.A druga najbolja drugarica porodično za SPS. I ona prepametna, uspešna itd devojka, tako da ova Dabovićeva opaska ne korelira sa mojim iskustvom ko su ti ljudi koji su glasali tj glasaju za stranke koje forum ne voli. Edited by Evi_

Аврам Гојић
imam i ja par prijatelja naprednjaka. neke teme sa njima ne potezem jer je nase prijateljstvo starije od politickih, pa i idejnih i etickih razlika. medjutim, ovo je forum i nisam ovde da se druzim nego da diskutujem. a ako neko misli da ce na PPP da diskutuje o tome kako je Mladic super lik, zajebi.naprednjaci mogu da dolaze ovde, ali ne kao ravnopravni sagovornici jer ce morati da kriju deo svojih uverenja, ili nece sastaviti ovde ni sat vremena. za mene je ta stranka - zlocinacka organizacija, i to ce tako biti pa makar sediste EU premestili u Tominu avliju. a proslost, sto se mene tice, mozemo da izostavimo kada cela Seseljeva cetnicka banda pocrka i u SNS ostanu samo oni koji su u vreme hajki na zemunsku decicu bili jos bebe. Edited by Marko M. Dabovic

bergasa19

Ko je uopste pomenuo da bi diskutovali o nevinosti Mladica?

Edited by bergasa19

Аврам Гојић
Ko je uopste pomenuo da bi dikutovali o nevinosti Mladica?
pa ne bi diskutovali. o tome ima da cute. ja ni o jednom svom stavu ne moram da cutim na forumu. prosecan naprednjak mora. zato nismo ravnopravni sagovornici, q.e.d.ali to i dalje nije odgovor, pa hajde da ti ga dam: da, ukoliko bi na forumu nastupili kao eksponenti svoje stranke, da, cebovao bi ih za svaku sitnicu i vrebao ih po forumu, hajkao, reportovao i sve ostalo. devedesete ja nikada necu zaboraviti ni oprostiti. ako budu dosli kao ljudi koji su, eto, uz to i clanovi jedne stranke, onda je neka oprezna forma diskusije mozda i moguca. Edited by Marko M. Dabovic

bergasa19
pa ne bi diskutovali. o tome ima da cute. ja ni o jednom svom stavu ne moram da cutim na forumu. prosecan naprednjak mora. zato nismo ravnopravni sagovornici, q.e.d.
Nisu valjda svi simpatizeri naprednjaka ovakvi kako ih fotorobotizujes?