Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Ja i dalje ne mogu da shvatim odakle se pojavila ova Dajana, čemu služi ta njena fondacija, ko i zašto to finansira?
Kod Tomine Dragice smo znali o čemu se radi, ovde mi ništa nije jasno.

Čitaćemo sada! Ubi tenzija, samo govori! :cry:

Mislim, znam(o) da je bila žena nekog lika iz Grand-a. Ali ovo su očigledno neki drugi elementi.

naimetm, opstina je dobila sugestijutm da organizuje tribinu o rodnoj ravnopravnosti u trajanju od sat vremena. govorice strucnjakinjatm za tu temu, bivsa tv voditeljka, cijena, prava sitnica. 250.000 din.  zena je bliskatm prijateljica ministra kome su oduzeli doktorat.  izguglam da vidim ko je. pa, bravo mali, lepa snajkatm

1 tribina nedeljno, fina apanaza.

al sam mu ga dao po TM-ovima :laugh:

• Hvala 5

Sad sam na Tviteru našao da je sa njega prešla na vodju kosovskog kartela, otuda toliko interesovanje za očuvanje svetinja…

• +1 1
  • Hvala 1

Staša je baš onako... ne znaš kako da joj priđeš, kako da reaguješ. Npr znaš da je Đuka zao i nije ti žao da ga nahraniš govnima. A Staša je osoba sa posebnim potrebama, pa je čoveku neprijatno da se sa njom svađa ili da je napušava.

1 hour ago, salerokada said:

Staša je baš onako... ne znaš kako da joj priđeš, kako da reaguješ. Npr znaš da je Đuka zao i nije ti žao da ga nahraniš govnima. A Staša je osoba sa posebnim potrebama, pa je čoveku neprijatno da se sa njom svađa ili da je napušava.

Zaista nemam taj problem. Odvratna smrdljiva retardirana kurvetina i kalaštura, da bog da joj esplodirala sva plastika u telu.

• +1 3
  • Haha 5

Navodi da je išla u dve srednje škole. „Pre podne u Srednju školu za negu i lepotu, a popodne u Muzičku školu u Rakovici.“ :D

Televiziju „Pink“ napušta početkom 2021. Prethodno je osnovala Fondaciju za rodnu ravnopravnost koja nosi njeno ime. :D

Naglasila je da su njeni uzori sa političke scene “Evita Peron i Margaret Tačer na međunarodnoj, a na domaćoj Irena Vujović i Ana Brnabić”, a na pitanje „da li nakon ove funkcije imate ambicija i za nešto više u politici“, odgovorila je:  :D

ovo je nečiji scenario.

nemoguće je da je ovo život.

edit. još samo ovo pa neću više:

Fondacija dodeljuje orden “Svete majke Anastasije”. 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 6
3 hours ago, mraki said:

Dnevna doza Staše…:fantom:

Али ово са презименом је типично твитерашко лупетање. Зар је могуће да није чула за Владимира Ћоровића, чувеног предратног историчара и академика. 

• Haha 3

Naglasila je da su njeni uzori sa političke scene  Irena Vujović i Ana Brnabić”,

zemljo, otvori se!

• Haha 4
  • Create New...