Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Svi smo gledali Mucke i znamo za "Ljigu" Slejtera. Njega ni rodjena majka nije volela.  Kada mu je otac umro on je bio u zatvoru. Majka je pisala upravniku zatvora da ga ne pusti na ocevu sahranu. Kad je bio mali niko nije hteo da se druzi sa njim, stalno su ga Del Boj i kompanija zezali, pravili mu pakao od zivota. E, onda je Slejter postao mocan,  policajac, inspektor i krenuo da se sveti drustvu, skolskim drugovima... Meni je Milenko Jovanov isti "Ljiga" Slejter.

• +1 6
  • Hvala 1
On 14.10.2022. at 21:44, Šumejker-Levi 9 said:

To beše ona Milica zavetnica koja želi da se srbska čast poštuje? Koja čuva ognjište doma našeg? Kojoj je tradicija najbitnija?

Ta Milica što je dodala muževljevo prezime na svoje, 'mesto da bude verna ljuba i uzme njegovo?

Jes, aj ti uzni čokalijsko prezime ako si srbski nacijoanalista :hitler:

31 minutes ago, Filozof manijak said:

Ona da rađa, ja da branim. Da mogu, ja bih oba, al' biologija me hebe...

47 minutes ago, Zico said:

Svi smo gledali Mucke i znamo za "Ljigu" Slejtera. Njega ni rodjena majka nije volela.  Kada mu je otac umro on je bio u zatvoru. Majka je pisala upravniku zatvora da ga ne pusti na ocevu sahranu. Kad je bio mali niko nije hteo da se druzi sa njim, stalno su ga Del Boj i kompanija zezali, pravili mu pakao od zivota. E, onda je Slejter postao mocan,  policajac, inspektor i krenuo da se sveti drustvu, skolskim drugovima... Meni je Milenko Jovanov isti "Ljiga" Slejter.

Slejter je sjajan primer. Ja to oduvek pričam za političare, mada je apsolutno najizraženije kod ove SNS ekipe: nikada nisu imali drugare, izrazito nevoljeni, što za dvojicu koji su visoko pozicionirani, mogu da potvrdim i iz prve ruke (a verovatno može i @Sammael)

• +1 2
3 hours ago, copkillah said:

Slejter je sjajan primer. Ja to oduvek pričam za političare, mada je apsolutno najizraženije kod ove SNS ekipe: nikada nisu imali drugare, izrazito nevoljeni, što za dvojicu koji su visoko pozicionirani, mogu da potvrdim i iz prve ruke (a verovatno može i @Sammael)

Neko je ovde pisao na forumu kako je valjda u Zemunskoj gimnaziji žvalavi igrao fudbal protiv devojčica, napucavao loptu jako i kad da gol, radovao se kao da ga je dao u 90' finala Lige šampiona.

Znam da je rekla-kazala, ali mi je to ostalo u sećanju i uklapa se u njegov narativ.

23 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

Neko je ovde pisao na forumu kako je valjda u Zemunskoj gimnaziji žvalavi igrao fudbal protiv devojčica, napucavao loptu jako i kad da gol, radovao se kao da ga je dao u 90' finala Lige šampiona.

Koliko ja znam, on je iz blokova, 45 ako se ne varam...

4 hours ago, Zico said:

Ali i fizicki lici na tog glumca.

Velike su oluje u tim glavama..i uvek kada se ekipa "Videcete vi" docepa neke moci, to bude gadno

• +1 3

Naravoučenije čitave priče, ne zlostavljajte niti ne ignorišite debile i frikove u školi, nikad ne znata ko će vam od njih biti predsednik

• +1 2
  • Haha 3
7 hours ago, Filozof manijak said:

Bacise je u kazamat kaludjericki zbog isticanja,

Sada mora da tihuje. Ne valja ni kada si previse pametan.

• Create New...