Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

1 hour ago, Barti66 said:

Ček ček...ide Smartom za London?

Aaahaaaaaa, zaaatoo 11 dana traje put...:unsure:

Pa malo Bec, Nirnberg, Frankfurt, Brisel, Briz, Kale, London.

A vraca se preko Pariza, Zeneve, Milana  do BG. A onda Milos Veliki do Vrnjacke banje :D  Nema ni 2400 km...

Edited by Milosh76
  • Haha 1

Ma zajebavale ga koleg pa otišlo predaleko, danas se pojavio po portalima, kuka kaže ima 2 metra i 120 kila, kakav smart... Preti tužbom (opravdano ako je istina) zbog falsifikovanja potpisa.

• Haha 3

U šoku sam! Sve ovo je neumesna šala. I da hoću, ne bih mogao da stanem u smart, imam skoro dva metra i 160 kilogama - počeo je svoju priču Radović.

- Određeni službenici SC su hteli da se našale, napravili su nalog, zloupotrebili pečat i falsifikovali potpis Slaviše Đurovića, i sve to je trebalo da me dočeka na stolu. Ali, neko je to slikao, poslao kumi, kuma bratu i na kraju je to neko objavio i napravio ogromnu štetu meni, SC, zaposlenima, Vrnjačkoj banji. Umesto na stolu, ja sam to video na društvenim mrežama i zapanjio se - tvrdi Radović.

Kaže i da je Đurović, čiji je potpis falsifikovan, zakazao za ponedeljak hitnu sednicu Upravnog odbora SC.

- Počinioci će biti nastrožije kažnjeni. Mali broj ljudi ima pristup pečatu, zato je lako i utvrditi o kome se radi - kaže Radović.

Telefon mu od juče, žali se, zvoni ceo dan.

- Meni ništa nije smešno, grozno je i poražavajuće da neko pravi takvu šalu - kaže Radović.

Edited by Milosh76
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Create New...