Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

On 8.9.2022. at 15:24, gospa buba said:

...

osecam nekako vec neko vreme da mi moramo da napravimo paralelni sistem, stvarno drugu srbiju, kompletnu, kao shto su albanci onomad uradili protiv nas. mada mi verovatno nismo spremni na toliku zrtvu i koshtalo bi nas mnogo u svemu... pa da oni odozgo shatro upravljaju tim nechim, slikavaju se, onesveshcuju, operishu dogradjuju luduju, a da mi ispod vrshimo svoje poslove svojim metodama, do nekog drugog reshenja u buducnosti. no nishta od toga svakako...

Lepo se mi ukrcamo u neku barku (cenim da bi bila dovoljna neke osrednje veličine) i pravimo neki novi Izrael....milina.

12 minutes ago, Barti66 said:

Lepo se mi ukrcamo u neku barku (cenim da bi bila dovoljna neke osrednje veličine) i pravimo neki novi Izrael....milina.

jes pa se lemamo sa nekim lokalcima narednih 200 godina. a i ako nema nikog, garantovano se u tih 200 godina pojavljuje minimum ekipa kojoj je bash tu istorijsko i nacionalno srce, jer stari djed ostavio kojih 6 kamenova u geometrijski ispravnom poretku, te mirakul. ako ne i neko jachi, isto mirakul. u konachnici ce nici neki dilitijum™ bash tu, a mi, ijao, tradicionalno necemo tehnoloshki biti dorasli trenutku, i eto nas opet :ph34r:

Edited by gospa buba
  • +1 1
On 8.9.2022. at 15:24, gospa buba said:

pa ne znam stvarno, koliko je praksa u drugim drzavama da se u vlast angazuju bash ovako amorfna bica, pri tome ona zenica ochigledno zna shta je interesuje i koja joj je putanja i strepim da je to moglo i drugachije da se realzuje, mimo poreskog obveznika :unsure:

osecam nekako vec neko vreme da mi moramo da napravimo paralelni sistem, stvarno drugu srbiju, kompletnu, kao shto su albanci onomad uradili protiv nas. mada mi verovatno nismo spremni na toliku zrtvu i koshtalo bi nas mnogo u svemu... pa da oni odozgo shatro upravljaju tim nechim, slikavaju se, onesveshcuju, operishu dogradjuju luduju, a da mi ispod vrshimo svoje poslove svojim metodama, do nekog drugog reshenja u buducnosti. no nishta od toga svakako...

Ovde administrativno zavisimo od ovog sistema, lepo rekoh onomad da treba da kupimo neko selo: podignemo svoje zasade i farme hrane, vetrenjače i solarne elektrane, svoje škole a kod Maska da se grebemo za net.

I mirna bačka. Ili Bačka.

9 minutes ago, gospa buba said:

jes pa se lemamo sa nekim lokalcima narednih 200 godina. a i ako nema nikog, garantovano se u tih 200 godina pojavljuje minimum ekipa kojoj je bash tu istorijsko i nacionalno srce, jer stari djed ostavio kojih 6 kamenova u geometrijski ispravnom poretku, te mirakul. ako ne i neko jachi, isto mirakul. u konachnici ce nici neki dilitijum™ bash tu, a mi, ijao, tradicionalno necemo tehnoloshki biti dorasli trenutku, i eto nas opet :ph34r:

Bolje i to, bar znamo da je tuđe...

5 hours ago, gospa buba said:

mene zanima shta ce biti s kućom emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

bilo bi po pola, stečeno u braku, nego je ana uložila u renovaciju iz budžeta pa će biti malo više od pola njoj.

@slepa živana

na žalost, vrlo je moguće nešto nalik. da se uredbom vlade njoj do pravo otkupa. ne bi bilo prvi put da službeni stan postane lična svojina. a podela napola? teško. srbija ne priznaje takvu zajednicu. pametna je Ona.

• +1 1

Gnomovi su postavili štand kod česme u Požeškoj. Ja mislila neka od ovih malih stranaka, pošto nema žive duše, samo neke tri tetke iza štanda.

Kad ono Sns.

Tu je uvek vrlo živo, milion ljudi prolazi, a niko ih ne konstatuje. :D

Pre nije bilo tako, skupljali su se brojni obožavatelji.

Možda se ovaj narod polako osvešćuje. Bumo vidli.

2 hours ago, Ptica trkacica said:

Gnomovi su postavili štand kod česme u Požeškoj. Ja mislila neka od ovih malih stranaka, pošto nema žive duše, samo neke tri tetke iza štanda.

Kad ono Sns.

Tu je uvek vrlo živo, milion ljudi prolazi, a niko ih ne konstatuje. :D

Pre nije bilo tako, skupljali su se brojni obožavatelji.

Možda se ovaj narod polako osvešćuje. Bumo vidli.

Nema nikakve frke, izbora...ništa se nedeli pa nemaju razloga da prilaze a bome mnoge je i sramota da prilaze zabadava.

1 hour ago, Barti66 said:

Nema nikakve frke, izbora...ništa se nedeli pa nemaju razloga da prilaze a bome mnoge je i sramota da prilaze zabadava.

Uh, ja se ipak nadam da nije samo to razlog.

• Create New...