Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

ajebiga. budala po budala, zaraticemo ol: :isuse:

samo da hrvati shvate kakav kalibar im treba za diskusiju.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Bitno da je post propisno posložen i haštagovan, time se iskazuje veliko poštovanje :sleep:

• +1 1

javna ličnost iz Svrljiga ja mislim, neki tamo sns pajac, odbornik, poslanik, ko da je bitno, čovjek je javna ličnost, tako se predstavlja

I koja je skola na kraju?

Kako se sad studira kod nas na tehnickim? Je li master bivsi dipl. Ing (deset semestara)

Edited by Moonwalker
56 minutes ago, Moonwalker said:

I koja je skola na kraju?

Kako se sad studira kod nas na tehnickim? Je li master bivsi dipl. Ing (deset semestara)

Da...

Ali ima izmišljeno gomila nekih smerova koji su u stvari ekonomski ali imaju ing u sebi na kraju...

I onda imaš ing. menadžmenta... Mene godinama kopka šta je to i kako to funkcioniše..

Ono ing. mašinstva, ing elektrotehnike, ing gradjevine, ing informatike, ing saobraćaja sve mi jasno... Ali šta koji moj radi ing menadžmenta? 

• Haha 1
  • Hvala 1
Da...

Ali ima izmišljeno gomila nekih smerova koji su u stvari ekonomski ali imaju ing u sebi na kraju...

I onda imaš ing. menadžmenta... Mene godinama kopka šta je to i kako to funkcioniše..

Ono ing. mašinstva, ing elektrotehnike, ing gradjevine, ing informatike, ing saobraćaja sve mi jasno... Ali šta koji moj radi ing menadžmenta? 

+1000
To mene dovodi do ludila.
Brate ranije kad kažeš "inženjer" to se zna...
Menađeri sjebali sve...

....shiit has hit the fan.
3 minutes ago, zmanic said:

Stari vic sa Niškog Elfaxa:

"Kakva je sličnost između morskog praseta i žene inžinjera ???"

:)

Ni jedno ni drugo nije ni jedno ni drugo. :D

• +1 1
  • Haha 2
44 minutes ago, radisa said:

Ja sam svojevremeno cula da je na FON bilo tako nesto. Mislim da je jedna tada mala ekonomista po struci upisala. Bila je neka prica o transferisanju starih naziva u nove, a ekonomija je bila osam semestara. 

23 minutes ago, zmanic said:

Stari vic sa niškog Elfaxa:

"Kakva je sličnost između morskog praseta i žene inžinjera ???"

smile.png

I sa ETF. 

Ima jos jedan, kad ce Nikola Tesla (ispred zgrade faksa) da okrene list? Kad dobra riba udje na ETF :)

Zlo i naopako kad se zavrsi, a ako se jos i zaradi od toga, oops. Zna se ko je zapisao da zivi od toga.

Cekam da provuku kroz toplog zeca i nekog od Stasinih kompanjona.

Baustelici su nekad mila majka prema intelektualcima. 

Edited by Moonwalker
  • Create New...